نگذاریم انتخابات مجلس خبرگان رهبری به حاشیه برود | اتاق خبر
کد خبر: 315942
تاریخ انتشار: 20 بهمن 1394 - 00:00
امام جمعه موقت لنده:
امام جمعه موقت لنده گفت: نگذاریم انتخابات مجلس خبرگان رهبری به حاشیه برود.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری فارس از لنده، حجت‌الاسلام سید محمود الهی‌نیا بعد از ظهر امروز در جشن انقلاب کمیته تعاون و همیاری ستاد دهه فجر شهرستان لنده گفت: انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف داخلی و بین‌المللی دستاوردهای عظیمی داشته که زبان از بیان آن قاصر و ناتوان است.

وی افزود: این انقلاب با اصل قرار دادن شعارهای عدالت‌خواهی و استقلال و آزادی ملت‌های مستضعف ادامه راه انبیاء و اولیای الهی را در پیش گرفته است.

امام جمعه موقت لنده تصریح کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی و پشتوانه مردمی و الهی بودن آن ابهت پوشالی شرق و غرب در هم شکست و ملت‌های مستضعف جهان رشد و تعالی را در پیش گرفتند.

الهی‌نیا در ادامه با تسلیت شهادت اولین شهید مدافع حرم استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: تا دیروز در مرزهای داخلی به دفاع از آرمان‌های دینی و انقلابی خود مشغول بودیم و امروز برای دفاع از حریم ولایت به میدان خواهیم رفت و اجازه نخواهیم داد دشمنان اسلام و انقلاب تعرضی به حرمین شریفین داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: مردم غیور استان کهگیلویه و بویراحمد امروز با حضور خود در مراسم تشییع و تدفین اولین شهید مدافع حرم استان خود اعلام آمادگی برای حضور و دفاع از حرم حضرت زینب(س) را سردادند.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لنده گفت: شهادت امثال سردار اورنگ مسئولیت ما برای دفاع از انقلاب و ارزش‌های اسلامی را سنگین‌تر کرده و ما باید پاسدار این ارزش‌ها باشیم.

الهی‌نیا به راهپیمایی 22 بهمن اشاره و یادآور شد: شور و شعور حماسی ملت ایران در عرصه‌های مختلف انقلاب بر کسی پوشیده نیست و امسال هم این ملت هستند که حماسه‌ساز میدان خواهند بود و نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب خواهند کرد.

وی افزود: انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری را نباید مورد غفلت قرار دهیم و بدانیم عرصه خبرگان رهبری عرصه‌ای حساس بوده که نیازمند دقت و حساسیت خاص خود می‌باشد.

مسئول تبلیغات اسلامی لنده گفت: ما نباید اجازه بدهیم انتخابات خبرگان به حاشیه برود بلکه مهمترین وظیفه ما پیروی از منویات و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب بوده که بارها خبر نفوذ و توطئه دشمنان را به ما گوش‌زد فرموده‌اند.

الهی‌نیا تصریح کرد: با برنامه‌ریزی صحیح گامی در جهت مقابله با نفوذ دشمنان و آگاهی‌بخشی به اقشار جامعه را در دستور کار خود قرار دهیم.

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید