بستر لازم برای حضور حداکثری مردم در انتخابات فراهم شود | اتاق خبر
کد خبر: 315957
تاریخ انتشار: 20 بهمن 1394 - 01:32
فرماندار کرمان:
فرماندار کرمان بر لزوم بسترسازی مناسب برای حضور حداکثری مردم در انتخابات تاکید کرد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، محمدعلی توحیدی ظهر دوشنبه در آیین افتتاح اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کرمان گفت: کرمان یکی از بزرگترین شهرستان های ایران با وسعت ۴۵ هزار کیلومتر مربع است.

وی ادامه داد: شهرستان کرمان دارای شش بخش، ۱۳ شهر و بیش از ۵۰۰ روستاست.

توحیدی گفت: به دلیل نبود ادارات مستقل شهرستانی گاهی نمی توان پاسخگوی شهروندان بود.

فرماندار کرمان تصریح کرد: واقعیت این است که مدیران استانی در برابر استان پاسخگو هستند و مسئولیت آنها در برابر همه شهرستان های استان یکسان است.

وی ادامه داد: یکی از ضعف های موجود در مرکز استان کرمان این است که ادارات استانی و شهرستانی با توجه به مشکلات نمی توانند وظایف خود را به صورت کامل انجام دهند و این باعث می شود کار مردم شهرستان عمدتا زمین بماند.

فرماندار کرمان با اشاره به اینکه بیش از ۸۰۰ هزار نفر جمعیت شهرستان کرمان تاکنون مسئول مستقیم نداشته اند، افزود: این کمبود در همه بخش ها نظیر فرهنگی و انتظامی نیز وجود دارد.

وی ادامه داد: درخواست داریم ردیف اعتباری مشخص برای اداره تبلیغات شهرستان کرمان مشخص شود.

توحیدی با اشاره به در پیش رو بودن یوم الله ۲۲ بهمن و دو انتخابات مهم، گفت: مردم در ۳۷ سال گذشته در تمامی صحنه های ملی و مذهبی حضور داشته اند و مردم کرمان کارنامه ای درخشان در این زمینه دارند.

فرماندار کرمان بیان کرد: امسال حضور پرشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن بسیار حائز اهمیت بوده و متفاوت از سال های گذشته است.

وی با اشاره به اینکه دشمن قسم خورده نظام شمشیرها را از رو بسته و گستاخی های فراوان می کند، گفت: حضور مردم در صحنه بسیاری از دسیسه های دشمنان را خنثی می کند.

توحیدی خواستار بستر سازی مناسب برای حضور حداکثری مردم در انتخابات شد و افزود: انتخابات نماد مردم سالاری دینی نظام است.

فرماندار کرمان گفت: دنیا به انتخابات چشم دوخته است و یقین داریم مردم در هفتم اسفندماه با حضور گسترده در انتخابات رسالت خود در راستای حفاظت از انقلاب و خون شهدا را به انجام خواهند رساند.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید