یک فیلم کمدی به پیشتازی نامزد اسکار بر گیشه بریتانیا خاتمه داد | اتاق خبر
کد خبر: 316211
تاریخ انتشار: 21 بهمن 1394 - 09:26

به گزارش اتاق خبر، فیلم کمدی کمپانی سونی با عنوان «Goosebumps» یا «مور مور شدن» توانست تسلط فیلم «بازگشته» ساخته ایناریتو بر باکس آفیس بریتانیا را به پایان رساند.

این فیلم در حالی برای اولین بار راهی سینماهای بریتانیا شده که مدرسه‌ها در تعطیلات میان ترم هستند.  

این کمدی خانوادگی که با فروش بیش از ۳.۹ میلیون دلار در ۵۱۰ سالن، این جایگاه را به دست آورد، ساخته راب لترمن است و با بودجه ۵۸ میلیون دلاری ساخته شده است. در این فیلم جک بلک بازی می‌کند و داستان آن درباره نقل مکان از یک شهر بزرگ به یک شهر کوچک است. در این مکان یک پسر نوجوان با همسایه‌شان و پدر او آشنا می‌شود که نویسنده کتابی پرفروش به نام «مور مور شدن» است.  

این در حالی است که این فیلم به این ترتیب جلوتر از فیلم «سفرهای گالیور» فیلم دیگری با بازی جک بلک جای می‌گیرد که در افتتاحیه خود ۳.۴ میلیون دلار فروش کرده بود و بعد توانست در نهایت به فروشی ۲۲ میلیون دلاری در بریتانیا دست پیدا کند. به این ترتیب «Goosebumps» می‌تواند امیدوار باشد که در صورتی که بتواند خانواده‌ها را به سینماها بکشاند، چنین چشم اندازی در باکس آفیس به دست بیاورد.

«ارتش بابا» از کمپانی یونیورسال نیز با فروش ۲.۵ میلیون از نمایش در ۵۸۵ سایت، فیلم دوم هفته شد.

در بازار بریتانیا سونی حضوری امیدوارکننده داشته است و با فیلم «هتل ترانسیلوانیا۲» و «بانویی در ون» به ترتیب تاکنون ۲۹.۵ میلیون دلار و ۱۸.۳ میلیون دلار کسب کرده است. فیلم دیگر این کمپانی «موج پنجم» تنها توانست ۱.۴ میلیون دلار پس از سه هفته نمایش به دست بیاورد.

«بازگشته» موفق شد تا سه هفته در راس باکس آفیس بریتانیا قرار بگیرد و به نوبه خود به تسلط  «جنگ ستارگان: نیرو بیدار می‌شود» خاتمه دهد.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید