«بزغاله‌های ابری» به سیاتل آمریکا رفتند | اتاق خبر
کد خبر: 316214
تاریخ انتشار: 21 بهمن 1394 - 11:01
انیمیشن پنج دقیقه‌ای «بزغاله‌های ابری» به کارگردانی حمید کریمیان در بخش فیلم‌های کوتاه دلپذیر جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان سیاتل آمریکا نمایش داده شد.

به گزارش اتاق خبر، در این بخش از جشنواره فیلم «بزغاله‌های ابری» همراه با ۱۶ عنوان فیلم انیمیشن دیگر از کشورهای روسیه، آمریکا، کلمبیا، استرالیا، کانادا، لیتوانی، سوئیس، تایوان، ایتالیا، آلمان و لهستان به نمایش درآمد.

این پویانمایی از تولیدات امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است که تاکنون در سیزده جشنواره بین‌المللی فیلم در کشورهای آمریکا، کانادا، ایتالیا، فرانسه، سوئد، استرالیا، آرژانتین و هند حضور داشته است.

جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان سیاتل آمریکا که بیش از ۱۰ سال از برگزاری اولین دوره آن می‌گذرد امروز به یکی از بزرگ‌ترین و معتبرترین جشنواره‌های فیلم ویژه کودکان در ساحل غربی سیاتل تبدیل شده است.

همچنین فیلم‌های «روباهی که به‌دنبال صدا رفت»، «ماه مهربان»، «ننه کلاغه و روباهه»، «آواز شب»، «راز آن درخت»، «ماهوری»، «کشاورز و روبات»، «کدو قلقله زن» و «صفر» از دیگر تولیدات کانون نیز در دوره‌های پیشین این جشنواره نمایش داده شده است.

منبع:سينماپرس

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید