بارش شدید برف و باران در ۲ استان | اتاق خبر
کد خبر: 316298
تاریخ انتشار: 21 بهمن 1394 - 04:17
هوا سردتر می‌شود
مهر نوشت: سازمان هواشناسی کشور پیش‌بینی کرده است که امروز بارندگی‌ها در استان‌های خراسان رضوی و گلستان شدت می‌گیرد و هوای شمال شرق کشور سردتر می‌شود.

اتاق خبر - مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: بر اساس نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی امروز سه‌شنبه سامانه بارشی، در شمال شرق و سواحل شرقی خزر فعال بوده و سبب بارش برف و باران، وزش باد و کاهش قابل ملاحظه دما در این مناطق می‌شود.

احد وظیفه با اعلام این که شدت بارش امروز در استان های گلستان و خراسان رضوی است، گفت: فردا چهارشنبه این سامانه در شمال شرق کشور موجب بارش پراکنده شده و به تدریج از کشور خارج می‌شود.

به گفته او هوای سرد نیمه شمالی کشور تا آخر هفته ادامه خواهد داشت و خلیج فارس امروز و فردا مواج است. بر اساس این گزارش امروز و فردا در برخی مناطق شرق و جنوب شرق کشور وزش باد شدید پیش‌بینی می شود و اواخر روز چهارشنبه و روز پنجشنبه به سبب گذر امواج تراز میانی جو از جنوب کشور، برای برخی مناطق جنوب غرب، جنوب و جنوب شرق کشور بارش پراکنده باران و وزش باد پیش‌بینی شده است.

امروز تهران هوای کمی ابری و گاهی وزش باد را تجربه می‌کند و بیشترین و کمترین دمای هوای پایتخت ۴ و ۵- درجه سانتیگراد اعلام شده است.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید