محسن افشانی: متاسفانه از پیشکسوتان اثر خوبی در جشنواره فیلم فجر ندیدم! | اتاق خبر
کد خبر: 316955
تاریخ انتشار: 24 بهمن 1394 - 12:19
توقع داریم از پیشکسوتان فیلم و کار خوبی ببینیم، اما متاسفانه این اتفاق رخ نمی‌دهد و توقعاتمان از آن‌ها برآورده نمی‌شود.

به گزارش اتاق خبر، محسن افشانی بازیگر سینما و تلویزیون  در خصوص حضور جوانان و تازه‌کارها در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر گفت: چقدر خوب است که همچنین فیلم‌هایی می‌آید و سر و صدا می‌کند و جشنواره زمانی بهتر می‌شود که این جور کارها تعدادشان در جشنواره بیشتر شود و به سه چهار تا ختم نشود.

 
وی افزود: به راستی آدم خوشحال می‌شود فیلم‌سازان جوانی را می‌بیند که اینقدر پر انرژی هستند و خلاقیت بسیار دارند؛ اما از طرفی همان قدر هم ناراحت می‌شویم که توقع داریم از پیشکسوتان فیلم و کار خوبی ببینیم اما متاسفانه این اتفاق رخ نمی‌دهد و توقعاتمان از آن‌ها برآورده نمی‌شود. ولی در عوض ممکن است کار جوانان تازه‌کار جوابگوی توقع ما باشد.
 
بازیگر فیلم «رویای خیس» با اشاره به حمایت از فیلم اولی‌ها و جوان‌های تازه‌کار اظهار داشت: تامین بودجه و حمایت تمام ارگان‌های دولتی که وابسته به وزارت ارشاد هستند، برای ادامه کار و پیشرفت آن‌ها لازم است تا بتوانند به راحتی به مسیر خود ادامه دهند و محدود به چند کار کوتاه در مدت زمان کم نشوند.
 
افشانی درباره خلاقیت آن‌ها مطرح کرد: می‌بایست از این هنرمندان حمایت شود؛ زیرا که بسیاری از آن‌ها دارای خلاقیت هستند اما متاسفانه حمایتی صورت نمی‌گیرد و این امر برای آن‌ها دلسردی به وجود می‌آورد.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
 
کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید