دروازه‌بان شجاعی داشتیم که پنالتی را مهار و بازی را برای ما بازگرداند | اتاق خبر
کد خبر: 317021
تاریخ انتشار: 24 بهمن 1394 - 00:02
دروازه‌بان شجاعی داشتیم که پنالتی را مهار و بازی را برای ما بازگرداند و ۱۰ بازی آینده برای ما همچون ۱۰ فینال است و امیدوارم با پیروزی در این بازی‌ها به جایگاه بهتری دست یابیم چون بازیکنانم شایسته جایگاه بهتری هستند.

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: دروازه‌بان شجاعی داشتیم که پنالتی را مهار و بازی را برای ما بازگرداند و ۱۰ بازی آینده برای ما همچون ۱۰ فینال است و امیدوارم با پیروزی در این بازی‌ها به جایگاه بهتری دست یابیم چون بازیکنانم شایسته جایگاه بهتری هستند.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از تسنیم، مجید جلالی در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل سپاهان، اظهار داشت: برد سپاهان در اصفهان حکایت از این دارد که سایپا می‌تواند خود را جزو تیم‌های مدعی نشان دهد، تیم ما قدم‌های بزرگی در 2 سال اخیر برداشته و نتایج این فصل ما شخصیت تیم ما را ثابت می‌کند و بر خلاف بدشانسی‌های 2 بازی گذشته در این دیدار عملکرد خوبی داشتیم.

وی افزود: دروازه‌بان شجاعی داشتیم که پنالتی را مهار و بازی را برای ما بازگرداند و 10 بازی آینده برای ما همچون 10 فینال است و امیدوارم با پیروزی در این بازی‌ها به جایگاه بهتری دست یابیم چون بازیکنانم شایسته جایگاه بهتری هستند.

منبع: تسنیم

نظرات
ADS
ADS
پربازدید