افزایش ۱۸درصدی بودجه خدمات شهری در سال۹۵ | اتاق خبر
کد خبر: 317351
تاریخ انتشار: 25 بهمن 1394 - 10:16
معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت: در سال ۹۴ بودجه این معاونت هزار و ۷۱۳ میلیارد تومان بوده که در سال ۹۵ به بیش از ۲ هزار و ۱۳۰ میلیارد تومان رسیده است.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر مجتبی عبداللهی درخصوص بودجه سال ۹۵ معاونت خدمات شهری و سازمان ها و شرکت های زیرمجموعه این معاونت گفت: بودجه سال آینده این معاونت افزایش یافته است، به گونه ای که در سال ۹۴ بودجه این معاونت هزار و ۷۱۳ میلیارد تومان بوده که در سال ۹۵ به بیش از ۲ هزار و ۱۳۰ میلیارد تومان رسیده است.

وی با بیان اینکه بودجه معاونت خدمات شهری براساس پیشنهادی که شهرداری تهران به شورای شهر ارایه داده حدود ۱۸ درصد افزایش پیدا کرده است، تصریح کرد: در حوزه سازمان مدیریت پسماند و نگهداشت شهر تهران افزایش بودجه داشته ایم که این مبلغ عمدتا به حقوق کارگران خدمات شهری بازمی گردد.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به اینکه این افزایش حقوق براساس قانون کار بوده است، یادآور شد: توجه به معیشت نیروی انسانی و کارگری در حوزه نگهداشت شهر از دلایل افزایش بودجه کارگران حوزه خدمات شهری است.

عبداللهی با ابزار امیدواری از تصویب بودجه معاونت خدمات شهری در شورای اسلامی شهر تهران گفت: ما تنها معاونتی در شهرداری تهران هستیم که بودجه اش نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید