نخستین حضور مستقیم شرکت بی‌ام‌دبلیو در نمایشگاه خودروی اصفهان | اتاق خبر
کد خبر: 317670
تاریخ انتشار: 26 بهمن 1394 - 11:17
شرکت‌های بزرگ صنعت خودرو امسال در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت خودرو اصفهان حضور خواهند داشت.

به گزارش اتاق خبر به نقل از واحد رسانه شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، ام‌جی، گریت وال، ام‌وی‌ام، سوبارو، مزدا، هیوندای، بی‌وای‌دی، جک، لیفان، سانگ یانگ، میتسوبیشی، هوندا، رنو و بی‌ام‌دبلیو از جمله برندهای حاضر در این نمایشگاه هستند که امسال در ۱۰ هزار مترمربع فضای نمایشگاهی به ارائه محصولات و خدمات جدید خود می‌پردازند.

این نخستین حضور شرکت معتبر بی‌ام‌دبلیو به ‌طور مستقیم در این نمایشگاه است. همچنین حضور برندهای میتسوبیشی ژاپن و رنو فرانسه از دیگر ویژگی‌های این نمایشگاه به شمار می‌آید.

آزمودن خودرو یکی از برنامه‌های جذاب این رویداد خواهد بود. در این بخش علاقه‌مندان می‌توانند پس از ثبت‌نام، خودروی مورد علاقه خود را انتخاب کرده و پس از سوار شدن، گزینه‌های مختلف و ویژگی‌های خودرو را از نزدیک ارزیابی کنند.

همچنین کارگاه آموزشی با عنوان « استفاده و آشنایی با انواع روانکارهای خودرویی و صنعتی» در تمامی روزهای نمایشگاه در دو نوبت از ساعت ۱۸ تا ۱۸:۳۰ و ۲۰:۳۰ تا ۲۱ در محل سالن همایش‌های نمایشگاه اصفهان تشکیل خواهد شد.

شرکت‌های آرین موتور، خودروسازان راین، شرکت کرمان موتور، رامک خودرو، شرکت صنایع مدیا موتورز کیش، شرکت توسعه خدماتی بازرگانی نگین خودرو ایرسا، بهمن موتور، پرشیا خودرو، آسان موتور، مدیران خودرو، شرکت گلرنگ موتور فامیلی، شرکت خودروسازی کارمانیا، شرکت پارسیان عظیم خودرو و همچنین ماهنامه عصر خودرو مشارکت کنندگان حاضر در این نمایشگاه را تشکیل می‌دهند.

دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت خودرو اصفهان، ۲۸ بهمن تا یکم اسفند ماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان و طی ساعات بازدید ۱۵ تا ۲۲:۳۰ برگزار می‌شود.

منبع: اخبار خودرو

نظرات
ADS
ADS
پربازدید