مشارکت در انتخابات بیانگر حساسیت به سرنوشت کشور است | اتاق خبر
کد خبر: 317712
تاریخ انتشار: 26 بهمن 1394 - 13:00
فرماندار سلماس:
فرماندار سلماس گفت: مشارکت حداکثری اقشار مختلف مردم در انتخابات نشان می‌دهد که آنها نسبت به سرنوشت کشور حساس هستند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری فارس از سلماس، مسعود حاجی‌علیلو عصر امروز در جلسه هماهنگی برگزاری انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی که در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان تشکیل شد، اظهار داشت: اقشار مختلف مردم به طور قطع در انتخابات پیشرو شرکت خواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون در آستانه برگزاری انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی قرار گرفته‌ایم، ضمن تاکید بر اینکه آحاد مردم در این آئین حماسی باید شرکت داشته باشند، خاطرنشان کرد: به طور قطع امسال هم مانند دوره‌های قبل مردم پای صندوق‌های رای خواهند رفت.

این مسئول در ادامه سخنان خود با بیان اینکه مقدمات موردنیاز در این شهرستان هم اکنون با همراهی نهادهای ذی‌صلاح در حال فراهم شدن است، خاطرنشان کرد: دستگاه‌های اجرایی و نهادهای متولی در این زمینه همکاری منسجمی دارند، بنابراین انتخابات در فضایی آرام و بدون مشکل برگزار خواهد شد.

فرماندار سلماس با اظهار اینکه انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی همچنین پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در تاریخ هفتم اسفند ماه امسال به صورت همزمان برگزار خواهد شد، بیان داشت: مقدمات لازم برای حضور مردم در این انتخابات در حال فراهم شدن است.

حاجی‌علیلو با اشاره به اینکه مردم سلماس یک کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی دارند، اضافه کرد: بنابراین آحاد مردم باید برای انتخاب کردن نامزد اصلح از هم اکنون تحقیقات و بررسی‌های خود را آغاز کنند، تا درست‌ترین گزینه را انتخاب کنند.

جاجی‌علیلو بر ضرورت توجه داشتن به منویات و رهنمودهای مقام معظم رهبری در انتخاب اصلح تاکید و تصریح کرد: حضور پرشور در حوزه‌های جمع‌آوری آراء تاثیرهای مثبت و سازنده‌ای را در ابعاد مختلف بر جا خواهد گذاشت.

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید