حضور حداکثری مردم در انتخابات حماسه ۲۲ بهمن را تکمیل می‌کند | اتاق خبر
کد خبر: 317743
تاریخ انتشار: 26 بهمن 1394 - 13:15
آیت الله دکتر صادق رزاقی:
خبرآنلاین نوشت: مسئول نمایندگی دفتر ولی فقیه دردانشگاه های استان البرز با تاکید بر اینکه ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن افتخار آفریدند، گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات حماسه ۲۲ بهمن را تکمیل می‌کند.

اتاق خبر -  آیت الله دکتر صادق رزاقی  ضمن تقدیر و تشکر از حضور حماسی و بی نظیر ملت همیشه در صحنه ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار کرد: مردم امسال با حضور در راهپیمایی و سر دادن شعار علیه استکبار جهانی، بار دیگر وحدت و یکپارچگی خود را به رخ جهانیان کشاندند و به آنها نشان دادند که پای آرمان های امام و شهدا ایستاده اند و ذره ای از ارزش های ولایی خود کوتاه نمی آیند.

وی افزود: ملت ایران در ۷ اسفند نیز باید حضوری این چنینی داشته باشند تا بار دیگر مشت محکمی بر دهان یاوه گویان بکوبند و از مواضع نظام اسلامی دفاع کنند.

مسئول نمایندگی دفتر ولی فقیه دردانشگاه های استان البرز افزود: امسال در حالی ورود به سی و هشتمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران را جشن گرفتیم که در بحث سیاست خارجی تاکنون توانستیم قدم های مثبت و تاثیرگذاری را در راستای لغو تحریم ها برداریم.

آیت الله رزاقی یادآور شد: دانشجویان یکی از عناصر مهم و تاثیرگذار در جامعه هستند که این قشر نیز حضور حداکثری در راهپیمایی داشتند و با وحدت و هوشیاری سیاسی، پایبندی خود را به نظام اسلامی و کشور نشان دادند.

رزاقی اضافه کرد: مردم به دلیل ایمان و عقیده‌ای که دارند، با گوش دادن به سخن امام راحل و رهبری در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کردند و همین مردم با عشق در انتخابات نیز شرکت خواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه استکبار از حضور گسترده ملت ایران بعد از ۳۷ سال در راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه در حیرت ماند، افزود: مردم ایران و مردم استان البرز نشان دادند که چگونه از نظام و انقلابشان صیانت می‌کنند.

وی در پایان به انتخابات پیش رو در هفتم اسفندماه اشاره کرد و گفت: امیدواریم همان‌طور که مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه شرکت داشتند، در انتخابات نیز حضور گسترده داشته باشند، در واقع هرچه قدر حضور گسترده‌تر باشد، اقتدار نظام جمهوری اسلامی بیشتر می‌شود و مردم باید از حق انتخاب خود به نحو شایسته‌ای استفاده و افراد اصلح‌تر را انتخاب کنند.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید