راه حل نظامی پیامدهای خطرناکی را بر سوریه و کشورهای مجاور بر جای می‌گذارد | اتاق خبر
کد خبر: 318088
تاریخ انتشار: 27 بهمن 1394 - 13:39
اتحادیه عرب:
معاون دبیرکل اتحادیه عرب با بیان اینکه هیچ راهکار نظامی در سوریه وجود ندارد، گفت: من به صراحت می‌گویم که هیچ راه حل نظامی در سوریه وجود ندارد، چرا که این مساله پیامدهای خطرناکی را بر سوریه و کشورهای مجاور بر جای می‌گذارد.

در پی اعلام تصمیم کشورهای عربی مبنی بر تجاوز زمینی به سوریه، معاون دبیرکل اتحادیه عرب با بیان اینکه هیچ راهکار نظامی در سوریه وجود ندارد، گفت: من به صراحت می‌گویم که هیچ راه حل نظامی در سوریه وجود ندارد، چرا که این مساله پیامدهای خطرناکی را بر سوریه و کشورهای مجاور بر جای می‌گذارد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، به نقل از روزنامه مصری الیوم السابع، احمد بن حلی، معاون دبیرکل اتحادیه عرب در گفت‌وگویی مطبوعاتی با بیان این مطلب عنوان داشت: راه حل مسالمت آمیز بهترین راه برای پایان دادن به بحران و رنج مردم سوریه است و مذاکرات میان نظام و مخالفان را نیز به پیش می‌برد.

وی همچنین از تشکیل دولت توافق ملی در لیبی استقبال کرد و از تمامی طرف‌های لیبیایی خواست تا از دولت توافقی حمایت کنند و از آن به عنوان یک مرحله انتقالی برای بازگرداندن ثبات به کشور و نهادهای آن و از بین بردن تروریسم و شبه نظامیان جنایتکار پشتیبانی کنند.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید