گروه موسیقی «رولینگ استون» گارد مسلح ۲۴ ساعته استخدام کرد | اتاق خبر
کد خبر: 318326
تاریخ انتشار: 28 بهمن 1394 - 14:35
به دنبال تیراندازی در استادیومی در آرژانتین و کشته شدن یکی از کارکنان آن، گروه معروف «رولینگ استون» در ادامه تور خود در آمریکای جنوبی خود را مجهز به محافظت مسلح بیست و چهار ساعته کردند.

به گزارش اتاق خبر، به دنبال تیراندازی در استادیومی در آرژانتین و کشته شدن یکی از کارکنان آن، گروه معروف «رولینگ استون» در ادامه تور خود در آمریکای جنوبی خود را مجهز به محافظت مسلح بیست و چهار ساعته کردند.

چند روز پس از کشته شدن یک کارگر استادیوم «لاپلاتا» با شلیک یک سارق در روز پنج‌شنبه در بوئنوس آیرس پایتخت آرژانتین، یک گارد نظامی‌گونه گروه «رولینگ استون» را در مابقی تور کنسرت‌هایشان در آمریکای جنوبی اسکورت می‌کنند.

این گروه به همراهی یک گروه نیروی مسلح در کشورهای برزیل، اوروگوئه، پرو و کلمبیا به تور کنسرت‌های خود ادامهمی‌دهند. قاتل که جوان 31 ساله کلمبیایی است برای سرقت پول صندوقدکه نوشیدنی فروشی استادیوم مرتکب قتل شد.

یونایتد پرس امروز نوشت: به خاطر ناامنی موجود، ترتیبی داده شده که برای انتخاب هتل‌های این هنرمندان شرایط کامل امنیتی برقرار شده و حتی آنها را با اتومبیل‌های مجزا و همراه با گارد مسلح جابجا کنند.

منبع:فارس

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید