رای‌اولی‌ها حضوری پرشور در انتخابات داشته باشند | اتاق خبر
کد خبر: 318807
تاریخ انتشار: 29 بهمن 1394 - 11:50
مدیر حوزه‌های علمیه کشور :
مدیر حوزه‌های علمیه کشور و نماینده مردم استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: رای‌اولی‌ها حضوری پرشور در انتخابات داشته باشند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری بعد از ظهر چهارشنبه در جمع مردم بخش ارم شهرستان دشتستان اظهار داشت: با توجه به آیات قرآن و نگاه به ویژگی‌های انسان‌های انقلابی در عصر پیامبر(ص)، امروز هم افرادی همراه رهبری هستند که می‌توانند ویژگی‌های مشابهی داشته باشند.

وی ادامه داد: اگر در عصر پیامبر(ص) افرادی بودند که فداکاری داشتند، امروز و در عصر غیبت هم افرادی هستند که از عمق وجود چه در شعار و چه در عمل به رهنمودهای امام عمل می‌کنند. یکی از ویژگی‌های امام خمینی(ره) این بود که هیچ‌گاه سستی و خستگی به او راه پیدا نکرد.

مدیر حوزه‌های علمیه کشور اضافه کرد: در تاریخ در همه جنگ‌ها بخشی از خاک ایران در اختیار بیگانگان قرار گرفته بود ولی امروز یک وجب از این آب و خاک در اختیار دشمنان نیست که بیانگر ایستادگی ملت ایران است.

آیت‌الله حسینی بوشهری تاکید کرد: رهبری به دورترین مردم در نقاط مختلف توجه دارد و می‌دانند که در صحنه‌های مختلف این مردم هستند که به صحنه خواهند آمد.

وی با بیان اینکه عشایر با داشتن مشکلات مختلف تا آخر در صحنه ایستاده‌اند، افزود: عشایر می‌دانند که ایستادن زیر پرچم جمهوری اسلامی ایران یک افتخار است.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: ما مردم ایران یک خانواده بزرگ هستیم و درد دل‌های خود را به بیگانگان نخواهیم گفت و ضعف و تسلیم در برابر دشمن هرگز نخواهیم داشت.

وی بیان کرد: در آستانه دو انتخابات مهم و سرنوشت‌ساز هستیم؛ مجلس شورای اسلامی بسیار مهم و حساس است . امیدواریم رای اولی‌ها حضوری گسترده و پرشور در انتخابات داشته باشند و شمارش آرا در این منطقه بیانگر حضور حداکثری مردم در انتخابات باشد.

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید