رقابت ۵۸ داوطلب مجلس شورای اسلامی در حوزه اراک، کمیجان وخنداب | اتاق خبر
کد خبر: 318808
تاریخ انتشار: 29 بهمن 1394 - 11:57
رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی اعلام کرد:
رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی گفت: با انصراف یکی از داوطلبین نمایندگی مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب، تعداد داوطلبین این حوزه به ۵۸ نفر رسیده است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، شکرالله حسن بیگی اظهار داشت: با انصراف این کاندیدای نمایندگی مجلس، تعداد داوطلبین انصرافی استان مرکزی به ۱۸ نفر رسیده است.

وی افزود: ۳۴۴ نفر در استان مرکزی داوطلب نمایندگی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی شده اند که از این تعداد ۱۸۵داوطلب برای ۷ كرسی نمایندگی مجلس در شش حوزه انتخابیه استان رقابت می كنند.

رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی با اشاره به آغاز فعالیت های تبلیغاتی داوطلبان نمایندگی مجلس از اولین ساعات ۲۹ بهمن ماه ۹۴، از تمامی نامزدهای نمایندگی مجلس خواست از ارائه وعده های بی پایه و غیرعملی، تخریب نامزدهای انتخاباتی دیگر، توهین، افترا و نشر اکاذیب خودداری کنند.

حسن بیگی تاکید کرد: مطابق قانون انتخابات این اقدامات جرم تلقی شده و با مرتکبین این اعمال بر اساس قانون برخورد می شود.

رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی تصریح کرد: استفاده از امکانات دولتی برای تبلیغ به هر شکل از سوی نامزدهای انتخابات ممنوع است و داوطلبان تلاش کنند با بهره گیری از شیوه های تبلیغی صحیح، یک فضای رقابتی سالم و اخلاقی را در انتخابات پیش رو رقم بزنند.

دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری هفتم اسفندماه سال جاری به صورت همزمان در کشور برگزار می شود.

گفتنی است استان مرکزی با دارا بودن ۱۲ شهرستان و شش حوزه انتخابیه، هفت کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی دارد.

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید