مستند سازی مراحل مختلف انتخابات ضروری است | اتاق خبر
کد خبر: 318815
تاریخ انتشار: 29 بهمن 1394 - 12:19
استاندار کهگیلویه وبویراحمد عنوان کرد:
استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: تمام مراحل برگزاری انتخابات باید مستند سازی شده و کوچکترین تخطی از قانون باید بدون ملاحظه سریعا گزارش داده شود.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، سید موسی خادمی بعدازظهر چهارشنبه در نشست با فرماندارن، بخشداران و اعضای ستاد انتخابات استان با بیان اینکه نباید کوچک ترین خلل، سوء ظن و یا بدگمانی در فرآیند انتخابات رخ دهد، اظهار داشت: قانون هر نوع اخلال و تخلفی را در مراحل مختلف انتخابات مشخص کرده است و باید براساس قانون جلوی هرگونه تخلفی گرفته شود.

وی افزود: در آستانه برگزاری انتخابات، همه مسئولان برگزاری انتخابات در استان باید با سعه صدر و نگاه باز به انتخابات پیش رو اشراف کامل داشته باشند.

استاندار با بیان اینکه همه دستورالعملها، آگهی و اطلاعیه های ستاد انتخابات کشوردر مراحل مختلف فرآیند انتخابات به فرمانداران و بخشداران ابلاغ می شود، تاکید کرد: فرمانداران و بخشداران باید محکم و با اقتدار بر کارها اشراف داشته و همه امور را رصد کنند تا خدای ناکرده در جایی حقی از کسی ضایع نشود.

خادمی با اشاره به شروع تبلیغات نامزدهای انتخاباتی از روز پنجشنبه اظهار داشت: تبلیغات قانونی نامزدهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی از پنجشنبه ۲۹ بهمن ماه آغاز می شود و یک هفته ادامه دارد و شرایط در انجام تبلیغات برای همه داوطلبان انتخابات یکسان است.

وی افزود: همه افرادی که تایید صلاحیت شده اند در بحث انتخابات و تبلیغات حکم واحدی دارند و مجاز به تبلیغات هستند.

استاندار همچنین بر رعایت اخلاق مداری و قانون در تبلیغات نامزدهای مجلس شورای اسلامی تاکید کرد و گفت: کاندیداهای مجلس شورای اسلامی باید قوانین انتخاباتی  و مقررات تبلیغات را رعایت کنند.

کد: 94108

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید