روشندلان، شنونده «چهارخونه» باشید | اتاق خبر
کد خبر: 319053
تاریخ انتشار: 30 بهمن 1394 - 12:14
این هفته علیرضا سلامی شاعر طناز و روشندل کشورمان به استودیوی چهارخونه می رود.

به گزارش اتاق خبر، نرامین جوادپور، تهیه کننده برنامه «چهارخونه» با اعلام این خبر، افزود: علیرضا سلامی شاعر طناز و البته روشندل کشور این هفته میهمان چهارخونه است.

وی گفت: اصلیت او مال گلپایگان است ولی در تهران به دنیا آمده است.وی اشعار خیلی خوبی دارد. شعرهایی با موضوع «عصای سفید» و«نامه ای به خدا» و یک شعر بی نظیر راجع به تشویق به افزایش جمعیت از آثار اوست.با وجودی که او کارمند سازمان بهزیستی می باشد معتقد است اگه شاعری بخواهد از همین طریق امرار معاش کند باید همیشه گرسنه بماند.

جواد پور تصریح کرد: اردشیر منظم، مجری برنامه با اینکه این روزهای آخرسال شدیداً درگیر دوبله های متفاوت و برنامه های دیگه است ولی احترام خاصی برای چهارخونه قائله و با قدرت و انرژی فراوون همیشه کنارمون هست.

بررسی طنز ادبی، اعلام مهمترین خبرهای هفته و بیان حاشیه های طنز، آشنایی مردم با کاریکلماتور و لطیفه های دنیای مجازی و پخش موسیقی های با کلام طنز و شوخی با اخبار ورزشی و غیر ورزشی از دیگر بخش های این برنامه است.

برنامه طنز «چهارخونه» کاری از گروه ورزش و تفریحات، جمعه ها بعدازاذان مغرب و عشاء با تهیه کنندگی رامین جواد پور، گویندگی اردشیر منظم وکارشناسی صابر قدیمی وعباس کریمی، نویسندگی حمید پارسا تا ساعت 18:30 از آنتن رادیو ایران پخش می شود.

منبع:جام جم

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید