«خندوانه» با چه تغییراتی پخش می‌شود؟ +تصاوير و فیلم | اتاق خبر
کد خبر: 319090
تاریخ انتشار: 30 بهمن 1394 - 15:43
برنامه «خندوانه» با اجرای رامبد جوان اواسط اسفند ماه به روی آنتن می‌رود.

به گزارش اتاق خبر، مرد یکی از پربیننده‌ترین برنامه‌های شبکه نسیم سیما این روزها در حالی کارگردانی و تهیه کنندگی یک فیلم سینمایی را بر عهده گرفته است که از «خندوانه» نیز غافل نشده است. 

رامبد جوان کارگردان و تهیه‌کننده «نگار» نخستین فیلم سینمایی‌اش را با مضمونی متفاوت می‌سازد. 


کلانتری نخستین کلمه ای بود که گروه خبری ما با شنیدن آن متوجه شد که احتمالا این فیلم باید موضوعی جنایی داشته باشد! 

محمد رضا فروتن و نگار جواهریان بازیگران نقش اول در فیلم سینمایی نگار هستند. آتیلا پسیانی ، افسانه بایگان ، مانی حقیق ، علیرضا شجاع نوری و فریبا کامران از دیگر بازیگران این فیلم سینمایی اند که در نگار نقش آفرینی می کنند. 

همراه با مرد خندوانه‌ای در پشت صحنه «نگار»


رامبد جوان کارگردان و تهیه کننده این فیلم سینمایی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ما گفت : این فیلم یک فیلم سینمایی متفاوت است و موضوع آن کاملا جنایی خواهد بود که می تواند احساسات مختلفی مثل ترس ، وهم و هیجان را در مخاطبان ایجاد کند. 

این کارگردان سینما و تلویزیون در پاسخ به اینکه آیا همزمان می تواند کارهای برنامه «خندوانه» و این پروژه سینمایی را انجام دهد، گفت: کار تولید برنامه «خندوانه» از مهرماه امسال که به دلیل ماه محرم الحرام پخش تلویزیونی‌اش موقتا قطع شد تا سری سوم آن آماده پخش شود، متوقف نشده و از همان موقع تاکنون همکارانم در حال برنامه ریزی بودند و کار طراحی دکور آن نیز این روزها نهایی شده است اما از گروه «خندوانه» خواسته ام تا جایی که امکان دارد در مورد مسائلی که میتوانند مرا وارد نکنند تا از طرفی بتوانم کار فیلم سینمایی «نگار» را به سرانجام برسانم و از آن جایی که خودم تهیه کننده این کار هستم دیگر نیازی هم به عجله در ساخت فیلم «نگار» نیست و گروه کار را با حوصله جلو می‌برد. 

همراه با مرد خندوانه‌ای در پشت صحنه «نگار»


وی در پایان درباره تاریخ شروع ضبط برنامه «خندوانه» و همچنین پخش آن عنوان کرد : این برنامه در اواسط اسفند ماه ضبط استودیویی آن آغاز می‌شود و در اواخر اسفندماه هم به صورت رسمی با دکوری جدید و گزارش‌ها و وله‌های جدیدی از تهران و شهرستان ها بر روی آنتن شبکه نسیم خواهد رفت. 

گفتنی است؛ فیلم سینمایی «نگار» نگاه متفاوت مخاطبان را در اولین تجربه سینمایی رامبد جوان در موضوعی کاملا جدی و البته جنایی را به همراه خواهد داشت. فیلمبرداری این فیلم سینمایی در اواخر اسفند به پایان می رسد.

همراه با مرد خندوانه‌ای در پشت صحنه «نگار»


در خلاصه داستان فیلم آمده است: ما به این ته سیگار رژ لبی مشکوکیم. اما این به ما کمکی نمی‌کنه!

در این فیلم، نگار جواهریان، محمدرضا فروتن، مانی حقیقی، آتیلا پسیانی، فریبا کامران، علیرضا شجاع نوری، افسانه بایگان، اشکان خطیبی، علیرضا آقاخانی، محمود کریمی، ایلیا کیوان، ٰشایان کامروز، ٰعیسی حسینی ایفای نقش می‌ کنند.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

 
کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید