پیشرفت عمرانی ۹۵ درصدی فاز نخست شهر آفتاب | اتاق خبر
کد خبر: 319170
تاریخ انتشار: 1 اسفند 1394 - 01:30
معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران با تاکید بر اینکه ناشران نگران آماده سازی به موقع بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران نباشند، گفت: مراحل ساخت فاز نخست مجموعه رو به پایان است.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر، قدرت گودرزی با بیان اینکه بیش از ۹۵ درصد عملیات عمرانی این پروژه به اتمام رسیده است، افزود: نمایشگاه بین المللی کتاب پایتخت در نیمه اول اردیبهشت ماه سال آینده برگزار خواهد و مدیریت شهری هیچ نگرانی برای برگزاری آن ندارد.

وی با اشاره به اینکه در هفته گذشته نیز جلسه ای با حضور شهردار تهران در محل مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار شد، تصریح کرد: در این جلسه بر سرعت بخشیدن به آماده سازی این مجموعه در عین توجه به کیفیت تاکید شد. همچنین باید اعلام کنم که چندین جلسه با مسئولان وزارت ارشاد و قائم مقام وزیر برگزار کرده ایم و حتی این افراد بازدیدهایی را نیز از محل نمایشگاه داشته اند.

  گودرزی با تاکید بر اینکه جلسات منظمی برای هماهنگی برای سرعت بخشیدن به روند کار توسط مدیران شهری برگزار می شود، خاطرنشان کرد: هم اکنون با جدیت  مشغول انجام امور زیربنایی برای برگزاری نمایشگاه کتاب در شهر آفتاب هستیم و تاسیسات زیربنایی اعم از برق و مخابرات مراحل پایانی آماده سازی خود را سپری می کنند.

معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری پایتخت گفت: برای انتقال بازدیدکنندگان از نمایشگاه و ایجاد امکانات رفاهی برای غرفه داران نیز نگرانی نداریم.

وی افزود: پیشرفت‌های خوبی در مترو تهران انجام شده است و با تعطیلی ایستگاه‌های حرم مطهر و کهریزک، اقدامات زیرساختی به منظور تجهیز ایستگاه شهر آفتاب در حال انجام است و انشالله ایستگاه مترو شهر آفتاب نیز در موعد مقرر به بهره‌برداری خواهد رسید.

گودرزی در پایان تاکید کرد: بدون شک این مجموعه نمایشگاهی از مجموعه نمایشگاه‌های نمونه خاورمیانه خواهد بود.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید