راهیابی نمایندگان دوی ۶۰ متر ایران به نیمه نهایی داخل سالن آسیا | اتاق خبر
کد خبر: 319190
تاریخ انتشار: 1 اسفند 1394 - 04:31
سه نماینده دوی ۶۰ متر ایران در رقابتهای دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کردند.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر، در نخستین روز از هفتمین دوره مسابقات دوومیدانی داخل سالن آسیا که در دوحه قطر در حال برگزاری است، فرزانه فصیحی، رضا قاسمی و حسن تفتیان نمایندگان دوی ۶۰ متر ایران به مرحله نیمه نهایی رسیدند.

در این ماده فرزانه فصیحی در دور مقدماتی در دسته چهارم با رقابت با دوندگان کشورهای همچون چین، عراق، برونئی و قطر در جایگاه دوم ایستاد و با زمان ۷:۵۳ ثانیه راهی مرحله نیمه نهایی شد.

در بخش مردان نیز رضا قاسمی با نمایندگانی از قطر، کویت، هند و لیبی رقابت داشت و با کسب زمان ۶:۶۷ ثانیه در این دسته دوم شد و به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کرد.

حسن تفتیان در دسته اول دوی ۶۰ متر با کسب زمان ۶:۸۰ ثانیه در جایگاه دوم ایستاد و به نیمه نهایی رسید.

رقابتهای دوومیدانی داخل سالن آسیا از روز جمعه (۳۰ بهمن ماه) آغاز شده و تا دوم اسفند ماه ادامه خواهد داشت.

رضا قاسمی و حسن تفتیان (۶۰متر)، سجادهاشمی آهنگر و مهدی زمانی (۴۰۰متر)، مصطفی ابراهیمی (۸۰۰متر)، حسین کیهانی (۱۵۰۰ متر)، میلاد سیار(۶۰متر بامانع)، جلیل توماج (هفتگانه)، کیوان قنبرزاده و محمدرضا وظیفه دوست(پرش ارتفاع)، میلاد دریساوی( پرش سه گام)، علی ثمری و محمدحسین اسکندری( پرتاب وزنه) در بخش مردان و سپیده توکلی (پنجگانه)،فرزانه فصیحی (۶۰ متر)، مریم طوسی ( ۶۰ متر و ۴۰۰ متر)، لیلا رجبی( پرتاب وزنه) و الناز کمپانی( ۶۰ متر بامانع) در بخش بانوان، نمایندگان کشورمان در این مسابقات هستند.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید