مشهد میزبان جشنواره فیلم های مذهبی می شود | اتاق خبر
کد خبر: 319195
تاریخ انتشار: 1 اسفند 1394 - 05:13
استاندار خراسان رضوی گفت: جشنواره فیلم های دینی در سطح بین المللی همزمان با سال ۲۰۱۷ در مشهد برگزار خواهد شد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر، علیرضا رشیدیان شامگاه پنج شنبه در آیین اختتامیه جشنواره سیزدهم فیلم فجر مشهد که در تالار سینمایی شهید اصغرزاده مشهد برگزار شد هنر را در این استان در جایگاهی والا معرفی و اظهار کرد: خراسان هنرمندانی دارد که روزگار جوانی خود را برای هنر هزینه کردند و حالا با موی سپید خود استادان جوانان امروز این خطه هستند.

وی به برگزاری جلسات متعدد هنرمندان استانی اشاره کرد و گفت: خراسان رضوی تنها استانی است که هنرمندان مشکلات خود را در عرصه های مختلف هنری در جلسات منظم با استاندار مطرح می کنند.

وی از قطعی شدن برگزاری جشنواره فیلم های دینی در سال آینده خبر داد و افزود: مشهد میزبان این جشنواره بین المللی در سال ۲۰۱۷ خواهد بود.

استاندار خراسان رضوی ادامه داد: تعداد بسیاری از جوانان در سراسر کشور علاقه مند به هنر هفتم هستند و امیدوارم با برگزاری جشنواره فیلم فجر در سراسر کشور نیاز این علاقه مندان به آن برطرف شود.

۲۲ فیلم و ۸۰ اکران سهم مشهد از جشنواره فیلم فجر

همچنین سید سعید سرابی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی به برگزاری جشنواره فیلم های دینی در مشهد اشاره کرد و گفت: برگزاری این جشنواره در مشهد اتفاق مبارکی است که می تواند همه زمینه های هنر سینمایی استان را فعال کند.

وی به حضور چشمگیر هنرمندان خراسانی در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر اشاره کرد و افزود: هنرمندان خراسانی در این دوره از جشنواره شگفتی آفریدند و بسیاری از افرادی که مورد تقدیر قرار گرفتند خراسانی بودند.

سرابی ادامه داد: در سیزدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد ۲۲ فیلم با حدود ۸۰ اکران در دو سینما آفریقا و هویزه مشهد برگزار شد و حضور پرشور مردم خستگی را از تن برگزار کنندگان این جشنواره به در کرد.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید