با «تونل زمان» در زمان سفر کنید | اتاق خبر
کد خبر: 319546
تاریخ انتشار: 3 اسفند 1394 - 10:57
رمان «تونل زمان» اثر لستر دل‌ری از سوی انتشارات قدیانی برای گروه سنی نوجوان راهی بازار کتاب شد.

به گزارش اتاق خبر، رمان «تونل زمان» نوشته «لستر دل ری» با ترجمه «مهرداد مهدویان» از سریِ مجموعه رمان‌های کلاسیک نوجوان در هفتمین نوبت چاپ وارد بازار کتاب شد.

این رمان جزو داستان‌های علمی – تخیلی است که در آن گروهی دانشمند فیزیکدان با سرپرستی دکتر سام میلر در دانشگاه بنسون به طور کاملا سرّی، در باره فرضیه مخلوط شدن زمان و جاذبه زمین تحقیق می‌کنند و این که بتوانند مناظری مربوط به قبل از تولد خود را ببینند.

برای تحقق این فرضیه نیاز به دستگاه منقبض کننده زمان دارند که از میان آن تونلی ایجاد کنند تا مسافر خود را به صدها یا میلیون‌ها سال قبل ببرند. این گروه در واقع می‌خواهند مفهوم اصلی زمان را دریابند و معمای زمان و فضا را حل نمایند.

باب میلر پسری هجده ساله است که به همراه دوستش پیپ که پدرش یک دانشمند دیرین شناسی است به دنبال اینکه پدر پیپ به عنوان اولین مسافر دستگاه زمان، به زمان حال برنمی‌گردد با اصرار از سام میلر می‌خواهند که آنها را به دنبال مسافر گمشده بفرستد. آنها وارد تونل زمان می‌شوند و به دنیای دایناسورها قدم می‌گذارند و اتفاقات جالبی برایشان اتفاق می‌افتد.

مؤسسه انتشارات قدیانی رمان «تونل زمان» نوشته لستر دل ری و ترجمه مهرداد مهدویان را در نوبت چاپ هفتم با شمارگان 1100نسخه با قیمت 10000 هزار تومان در اختیار علاقه‌مندان به مطالعه رمان‌های کلاسیک نوجوان قرار داد.

منبع:فارس

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید