صدور ۲۲ اخطاریه تخلف برای ستادهای انتخاباتی در شهرستان ملارد | اتاق خبر
کد خبر: 319590
تاریخ انتشار: 2 اسفند 1394 - 12:40
در نشست خبری مطرح شد؛
معاون سیاسی- امنیتی فرمانداری ملارد گفت: در طول روزهای گذشته در مجموع ۲۲ اخطاریه تخلف تبلیغاتی برای ستادهای انتخابات این شهرستان صادر شده است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، بهمن خطیبی عصر شنبه در نشست خبری ستاد انتخابات این شهرستان که در فرمانداری منطقه مذکور و با حضور جمعی از خبرنگاران برگزار شد، با اشاره به تلاش مجموعه اجرایی این شهرستان برای برگزاری انتخاباتی پرشور و با مشارکت حداکثری اظهار داشت: تجربه خوبی به واسطه برگزاری انتخابات متعدد در این شهرستان و دیگر نقاط کشور وجود دارد و این امر تسهیل گر برگزاری اتخاباتی منظم، منسجم و با نشاط خواهد بود.

فرماندار ملارد افزود: آنچه که در این عرصه فقدان آن احساس می شود، معطوف به فعالیت متکثر و متنوع احزاب است که به عقیده کارشناسان به مثابه حلقه مفقوده ای در انتخابات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به شمار می رود.

خطیبی گفت: با این وجود نباید از نظر دور داشت که یکی از برجسته ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی معطوف به حق و سهمی است که نظام برای تعیین سرنوشت و آینده مردم از طریق انتخابات  قائل است و میانگین برگزاری یک انتخابات در سال به روشنی موید صحت این ادعاست.

وی در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار مهر در خصوص میزان آمادگی فرمانداری برای برگزاری مناظره میان نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان ملارد گفت:تا به حال چنین درخواستی از سوی کاندیداهای تایید صلاحیت شده و فعال در عرصه تبلیغات انتخاباتی ارائه نشده اما در صورت درخواست، با هماهنگی و کسب اجازه از استانداری، این امر می تواند مورد بررسی قرار گیرد.

 رصد تخلفات انتخاباتی شهرستان ملارد از سوی فرمانداری

مجتبی شاهقلیان معاون سیاسی- امنیتی فرمانداری ملارد در پاسخ به سوال خبرنگار مهر در خصوص نصب بنر و پلاکاردهای تبلیغاتی در خارج از محدوده های مورد نظر و در نقاط از پیش تعیین شده برای تبلیغات انتخاباتی عنوان کرد:پیش از شروع انتخابات، جلسات توجیهی لازم با نامزدها و کاندیداهای انتخابات برگزار شد اما در طول روزهای گذشته با وجود ارائه تذکرات لازم مواردی از تخلفات تبلیغاتی مشاهده شده که در این خصوص قریب به ۲۲ اخطاریه به ستادهای انتخاباتی کاندیداها ابلاغ و صادر شده است.

وی عنوان کرد:با صراحت اعلام کرده ایم در صورت استمرار وضعیت موجود، به دلیل نصب بنر و  تراکت ها در نقاط غیر قانونی، تحت عنوان تصرف در اموال غیر دولتی پیگردهای قانونی در دستور کار قرار می گیرد.

شاهقلیان در خاتمه در خصوص تعداد نیروهای فعال در عرصه اجرایی انتخابات شهرستان ملارد یادآور شد:در مجموع سه هزار و ۵۰۰ تن، بصورت مستقیم و غیر مستقیم در عرصه اجرایی انتخابات ایفای نقش می کنند که امیدواریم با عنایت به تدابیر و تمهیدات طراحی و تنظیم شده، انتخاباتی پرشور و تاریخی در منطقه مذکور و دیگر نقاط کشور همچون گذشته برگزار شود.

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید