مدیر طرح و برنامه شبکه مستند معرفی شد | اتاق خبر
کد خبر: 319591
تاریخ انتشار: 2 اسفند 1394 - 00:16
مریم مظاهری به عنوان مدیر طرح و برنامه شبکه مستند معرفی شد.

اتاق خبر- مریم مظاهری به عنوان مدیر طرح و برنامه شبکه مستند معرفی شد.

نشست معرفی مدیر طرح و برنامه شبکه مستند با حضور امیر تاجیک و دیگر مدیران شبکه شنبه اول اسفند در سالن جلسات برگزار شد.

تاجیک در این نشست با بیان اینکه شبکه مستند در آستانه پنج سالگی قرار دارد، اظهار کرد: اکنون شبکه نیاز دارد بر بحث طرح و برنامه تمرکز بیشتری داشته باشد. به ویژه که در یک سال گذشته ما با وجود کمبود نیروی انسانی در ستاد شبکه توانسته ایم به نقطه مطلوبی برسیم. اکنون شبکه مستند، مخاطبان خاص و عام بسیاری دارد و ما علیرغم مشکلات زیادی که داشته ایم به لحاظ فضای ستاد، تجهیزات و تولیدات مستقل اکنون به سطح مطلوبی رسیده ایم.

مدیر شبکه با تأکید بر اینکه مستند باید به تاثیرگذار ترین شبکه ها تبدیل شود، یادآور شد: برای رسیدن به این هدف باید برنامه ریزی دقیق تری داشته باشیم. از همین رو، نیرویی فعال و خلاق را به جمع مان اضافه می کنیم تا دقیق تر از گذشته عمل کنیم.

تاجیک خطاب به مظاهری از وی خواست در زمینه طرح برنامه ها به صورت شفاف فعالیت شود و ادامه داد: مطابق گذشته باید طرح های تولیدی با همه جزئیات به صورت شفاف روی سایت شبکه برایی آگاهی عمومی قرار داده شود و مباحث برنامه ریزی و طرح ها به صورت صفر تا ۱۰۰ برای مخاطبان اعلام شود.

وی یادآور شد: همکاران ما در یک سال گذشته به رغم محدودیت ها طوری کار کرده اند که احساس کمبود نداشته باشیم، البته این چابک سازی و کوچک سازی ها خواسته مقام مظعم رهبری در پیوست حکم ریاست سازمان بوده است و ما توانسته ایم با بهره گیری از نیروهای ستادی کمتر، بیشتر از سایر شبکه ها به این اهداف نزدیک شویم.

مریم مظاهری مدیر طرح و برنامه جدید شبکه مستند نیز این شبکه را شبکه ای تخصصی با فضای صمیمی و اظهار امیدواری کرد ضمن تعامل با دیگر مدیران شبکه بتواند به اهداف مدنظر رسیده و از این امتحان بزرگ سربلند بیرون بیاید.

وی متولد سال ۵۴ است و در سال های گذشته در واحد اطلاعات و برنامه ریزی معاونت صدا شبکه های ورزش و سلامت و کانال ورزش مشغول به کار بوده است.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید