بحران بیکاری با اقتصاد مقاومتی حل می‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 319729
تاریخ انتشار: 2 اسفند 1394 - 11:16
اگر دولت‌مردان و مجلس شورای اسلامی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را در جریان بهبود فضای کسب و کار در پیش‌بگیرند، از شرایط منفی عبور خواهیم کرد.

اتاق خبر: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تأکید بر اینکه بحران بیکاری و تورم کشور قطعاً با برنامه‌ها و استراتژی‌های اقتصاد مقاومتی حل خواهد شد، گفت: اگر دولت‌مردان و مجلس شورای اسلامی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را در جریان بهبود فضای کسب و کار در پیش‌بگیرند، از شرایط منفی عبور خواهیم کرد.

بنا بر این گزارش به نقل از فارس؛ محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام که درباره موضوع بحران بیکاری و مشکلات بنگاه‌های تولیدی پرسید، اظهار داشت: موضوع اقتصاد مقاومتی برای عبور از شرایط رکود تورمی که در کشور هست طراحی شده است.

وی افزود: اگر دولتمردان و مجلس شورای اسلامی اهتمام کافی به اجرایی کردن و تهیه استراتژی‌ها، راهکارهای لازم برای اقتصاد داشته باشند، مطمئناً مسئله بیکاری در کشور کاهش پیدا می‌کند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را ضد تورم خواند و تأکید کرد: چون تورم رکودی که در ایران داریم که مربوط به 50 سال گذشته است،اقتصاد مقاومتی برای همین موضوع بیان شده است چرا که امکان پشت‌سر گذاشتن شرایط منفی را فراهم می‌کند.کد:94109

 

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید