نیروهای ما در سوریه از منافع ملی روسیه حفاظت می‌کنند | اتاق خبر
کد خبر: 319785
تاریخ انتشار: 2 اسفند 1394 - 21:41
پوتین:
ایسنا نوشت: رییس‌جمهوری روسیه اعلام کرد، نیروهای این کشور در سوریه شایسته تقدیر هستند زیرا از منافع ملی کشورشان دفاع می‌کنند.

اتاق خبر - به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، ولادیمیر پوتین، رییس‌جمهوری روسیه اعلام کرد: وظایفی که نیروهای هوایی ما در سوریه انجام می‌دهند، شایسته بالاترین تقدیرها است.


وی تصریح کرد: آن‌ها به ارتش سوریه و دیگر جناح‌ها کمک می‌کنند تا در شرایطی بسیار دشوار با تروریست‌ها بجنگند و از غیرنظامیان در مقابل خصومت و خشونت محافظت کنند.

رییس‌جمهوری روسیه تاکید کرد که نیروهای کشورش با مقابله با تروریست‌ها در سوریه در واقع از منافع ملی کشور خودشان نیز حفاظت می‌کنند.

وی ادامه داد:‌ سربازان و افسران ما در مبارزات خود در این کشور خاورمیانه، در واقع منافع روسیه را حفظ می‌کنند و با شبه‌نظامیانی می‌جنگند که به صراحت از کشور ما به عنوان دشمن یاد کرده و برنامه‌های خود را برای توسعه در خاک روسیه کتمان نمی‌کنند.

پوتین گفت: روسیه همواره به دنبال حل مناقشات مختلف از طریق ابزارهای سیاسی و دیپلماتیک بوده و این امر شامل سوریه نیز می‌شود.

رییس‌جمهوری روسیه خاطرنشان کرد: ما همواره به دنبال حل سیاسی و دیپلماتیک مسائل بوده‌ایم و مدام به دنبال این هستیم که به تحقق ثبات در کشورهای مختلف و حل بحران‌های جدی کمک کنیم.

94110

نظرات
ADS
ADS
پربازدید