انصراف مصطفی کرمی از کاندیداتوری انتخابات به نفع لیست اصلاح طلبان | اتاق خبر
کد خبر: 319793
تاریخ انتشار: 2 اسفند 1394 - 13:20
گام به گام با انتخابات 7 اسفند
مصطفی کرمی از کاندیداهای اصلاح طلب امروز به منظور افزایش شانس پیروزی اصلاح طلبان از کاندیداتوری در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی انصراف داد

به گزارش اتاق خبر دکتر مصطفی کرمی یکی از کاندیداهای اصلاح طلب برای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی صبح امروز با صدور بیانیه ای انصراف خود را از ادامه کارزار رقابت ها به نفع لیست اصلاح طلبان و حامیان دولت در تهران اعلام کرد. لازم به ذکر است پیش از کرمی که از معدود اعضای حزب اراده ملت است در لیست نهایی اصلاح طلبان حضور داشت اما با تلفیق لیست اصلاح طلبان با حامیان دولت و اصولگرایان میانه رو، نتوانست به فهرست نهایی وارد شود و به همین دلیل به موجب افزایش شانس پیروزی لیست مذکور امروز رسما انصراف خود را اعلام داشت. در ذیل متن نامه انصراف مصطفی کرمی خواهد آمد:

 

مردم عزيز،دوستان و همراهان گرامي

اينك كه در آستانه­ي انتخاب و هنگامه مشاركت براي برگزيدن نمايندگان مجلس شوراي اسلامي قرار داريم فرصت و گشايشي فراهم است كه در آن مطالبات مردم قالب برنامه­هاي احزاب سياسي و افراد به طور شايسته­اي مورد توجه قرار گيرد. تا مردم نيز بتوانند با آگاهي و شناخت بهترين و مطلوبترين­ها را انتخاب نمايند. واقعيت اين است كه رسيدن به مطالبات و برآوردن خواست­هاي مردم در بهترين و كم هزينه­ترين آن از مسير مشاركت مدني، فراگير و مستمر مي­گذرد كه البته انتخابات يكي از وجوه آن است. پايه و اساس مردم سالاري كه مبتني بر حق مردم براي تعيين زمامداران و روش­ها و رويكردهاي سياسي، اجتماعي، اقتصادي در عرصه­ي داخلي و بين­المللي است بيش از هر چه نيازمند و استوار بر پاسداشت و صيانت از اين حق بنيادي است كه هم مردم و هم حاكمان بايد در دفاع و تلاش براي تثبيت آن همت خويش را به كار گيرند. اين حق الناسي است كه با هيچ چيز و هيچ توجيه و توضيحي و معياري قابل ناديدن گرفتن نيست. از اين رو بايد پايه و اساس سياست ورزي قرار گيرد و در درجه اول اهميت براي احقاق و تضمين تحقق آن. بي شك تنها از مسير تحقق اين اراده­ي مردم است كه توسعه، امنيت، رفاه و آزادي حاصل مي­شود و مي­توان جامعه­اي سامان داد كه در آن عدالت، همبستگي برقرار شود و زيست مسالمت آميز مردم تحقق پذيريد.

اينجانب با هدف تلاش براي پيگيري برنامه­ها و اهدافي كه بر مشاركت مدني، توسعه پايدار و همبستگي ملي مبتني بر عدالت همه جانبه و برابري فرصت­ها استوار باشد و قرار دادن اين اهداف در معرض انتخاب مردم قدم در مسير انتخابات گذاشتم. ايمان و اميد من اين است كه مردم همواره در بدترين شرايط بهترين انتخاب را خواهند داشت و مصلحت و صلاح خويش را بيش از هر كسي مي­دانند.

اينك كه در فرآيند يك انتخاب سياسي و با هدف ايجاد همدلي و همراهي در ميان همفكران خود از كانديداتوري در انتخابات مجلس شوراي اسلامي انصراف خود را اعلام نمايم. و به عنوان كانديدا در ميان شما نخواهم بود اما به عنوان يك شهروند و يك كنشگر فعال سياسي در كنار و همراه شما خواهم بود و از شما مردم عزيز مي­خواهم كه با انتخاب "اميد، آرامش و رونق اقتصادي" و مشاركت فعال و گسترده در انتخابات روز جمعه 7 اسفند ماه نشان دهيد كه اراده شما حرف آخر و ميزان راي تان است. اميد است كه در سايه انتخاب درست و دقيق شما اين مهم صورت پذيرد.

در پايان از تمامي كساني كه به هر نحوي نسبت به اينجانب تفقد و لطف و عنايتي داشته­اند و اعلام حمايت كرده و يا مرا در جمع خود پذيرا شده­اند نهايت قدرداني و سپاسگزاري را دارم. اين دوستي و همدلي را سرمايه­اي بزرگ براي خود و مسيري ديگر در تقويت همبستگي، همفكري و همكاري براي ساختن ايراني آباد، توسعه يافته، آزاد و افتخار آفرين مي­دانم. باشد كه در سايه مشاركت مدني و مداوم، در پرتو ايمان و اراده­ي خود خشكسالي، دروغ و دشمني را از جامعه­ي خود دور كنيم و فردايمان را چنان كه مي­خواهيم، بسازيم.

دوستدار مردم و ميهن

مصطفي كرمي

كانديداي مجلس شوراي اسلامي

حوزه انتخابيه تهران،ري، اسلامشهر، شميرانات و پرديس

نظرات
ADS
ADS
پربازدید