صلابت انتخابات با انتخاب آگاهانه تکمیل می شود | اتاق خبر
کد خبر: 319922
تاریخ انتشار: 3 اسفند 1394 - 13:03
امام جمعه ایرانشهر:
امام جمعه ایرانشهر گفت: صلابت انتخابات با انتخاب آگاهانه تکمیل می شود پس مردم باید در هفت اسفند حماسه ای دیگر را رقم بزنند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، حجت الاسلام سید شجاع الدین ابطحی ظهر امروز در همایش بزرگ حامیان ولایت ایرانشهر که با حضور علمای شیعه و سنی برگزار شد، اظهار داشت: حضور حداکثری مردم در این دو انتخابات می تواند بر قدرت کشور در عرصه بین المللی نیز تاثیر بسزایی داشته باشد و به همین دلیل میزان مشارکت حداکثری مردم در این رویداد مهم سیاسی بسیار حائز اهمیت است.

وی افزود: همدلی و همراهی مردم در انتخابات امری واجب بوده چرا که دشمنان از هر راهی برای ضریه زدن به ایران اسلامی استفاده می کند و باید در این زمینه هوشیار بود تا دشمن راه به جایی نبرد.

امام جمعه ایرانشهر بیان کرد: نباید گذاشت با تفرقه مشارکت مردم در انتخابات تحت تاثیر قرار بگیرد، مشارکت مردم در انتخابات بسیار مهم بوده و باید زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو با رعایت اخلاق انتخاباتی فراهم شود.

وی مشارکت در انتخابات را یک تکلیف شرعی و ملی دانست و افزود: امید است جمعه آینده یک انتخابات حماسی دارای مولفه های مشارکت حداکثری، امنیت و سلامت برگزار شود.

حجت الاسلام ابطحی گفت: انتخابات درهر دوره بهتر از دوره های قبل برگزار می شود و این دوره انتخابات مجلس و خبرگان همزمان انجام می شود باید نماینده ای انتخاب کنیم که علاوه بر رفع و توجه به مشکلات حوزه خود در امور ملی نیز نقش آفرین باشد.

وی اضافه کرد: بدانیم حضور پر شور ما در انتخابات تقویت نظام اسلامی را برای ما در پی خواهد داشت، پس همان طور که رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند نباید بهانه به دست دشمن داد.

امام جمعه اهل سنت ایرانشهر نیز در این همایش اظهار داشت: مردم باید بدون در نظرگرفتن مسائل قومی، طایفه ای و مذهبی به فرد اصلح رای دهند.

مولوی عبدالصمد کریم زایی با بیان اینکه انتخاب فرد اصلح سبب سازندگی بهتر کشور خواهد شد، بیان کرد: دشمنان انقلاب اسلامی همواره به دنبال کم رنگ جلوه دادن حضور مردم در انتخابات هستند اما باید بدانند که این بار نیز نقشه های شوم شان خنثی خواهد شد.

وی گفت: حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای، تحقق شعار سال رهبری یعنی همدلی و همزبانی دولت و ملت و پریشانی، یاس و ناامیدی دشمن را به همراه دارد.

امام جمعه اهل سنت ایرانشهر حضور حماسی مردم در انتخابات هفتم اسفند امسال را بر هم زننده نقش های شوم دشمن دانست و گفت:حضور حداکثری در پای صندوق های اخذ رای، برگ افتخار دیگری بر افتخارات نظام رقم می زند.

مولوی کریم زائی تاکید کرد: در این راستا ائمه جمعه و مردم اهل سنت همپای سایر اقشار حضور حداکثری خود را در انتخابات هفتم اسفندماه اعلام کردند.

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید