وزارت خارجه بیش از این اجازه فتنه‌گری به انگلیس ندهد | اتاق خبر
کد خبر: 320102
تاریخ انتشار: 4 اسفند 1394 - 02:06
سردار جزایری:
ایسنا نوشت: معاون ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به انتظارات ملی از ضرورت قاطعیت دستگاه دیپلماسی کشور در قبال دخالت بیگانگان گفت: سکوت وزارت خارجه در برابر دخالت انگلیسی‌ها در امور داخلی کشورمان شبهه‌آور است.

اتاق خبر - سردار سرتیپ پاسدار سیدمسعود جزایری در واکنش به اقدام مداخله‌جویانه و طمع ورزانه انگلیسی‌ها درباره انتخابات ایران اظهار کرد: انگلیسی‌ها مدت‌ها به بهانه انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی، در امور داخلی ایران مداخله می‌کنند و متأسفانه دستگاه دیپلماسی کشور با آن برخورد نمی‌کند. این در حالی است که در سایر کشورها با دخالت‌های کمتر از این با شدت برخورد می‌شود.

معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح در ادامه با اشاره به اشتیاق دولت انگلیس برای گسترش روابط و مناسبات دیپلماتیک با جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: پیش‌شرط هرگونه رابطه با انگلیسی‌ها باید قطع دخالت‌های شرم‌آور این کشور در امور داخلی جمهوری اسلامی ایران باشد.

معاون ستادکل نیروهای مسلح با بیان این‌که «دخالت آشکار بی‌بی‌سی در مسائل داخلی ایران باید با پاسخ قاطع و در خور مواجه شود» گفت: رسانه دولتی انگلیس به طور آشکار در امور داخلی ما دخالت می‌کند و وزارت خارجه باید با دولت انگلستان و سفارت این کشور در ایران قاطعانه برخورد متناسب داشته باشد و بیش از این اجازه فتنه‌گری به انگلیسی‌های شیطان‌صفت ندهد.

جزایری در پایان افزود: مردم ایران در انتظار اقدام دولت در این زمینه و بستن صدای شیطان هستند و هیچگاه حقایق تلخ تاریخی از جمله خیانت‌ها و خباثت‌های لندن در دوره سیاه پهلوی و قبل از آن را علیه ایران عزیز از یاد نخواهند برد.

94110

نظرات
ADS
ADS
پربازدید