شباهت زیادی بین من و گواردیولا است | اتاق خبر
کد خبر: 320319
تاریخ انتشار: 4 اسفند 1394 - 13:07
سرمربی یوونتوس به تمجید از عملکرد همتای خود در بایرن مونیخ پرداخت و عنوان کرد شباهت های زیادی بین او و این مربی اسپانیایی است.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از «فوتبال ایتالیا»، یوونتوس و بایرن مونیخ باید سه شنبه شب در دیداری از یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان برابر هم به میدان بروند. دیداری بسیار حساس که در آن یک تیم باید با این رقابت وداع کند.

ماسیمیلیانو آلگری سرمربی یوونتوس پیش از این دیدار گفت: بایرن را به خوبی می شناسم و احترام زیادی برای مربی آن گواردیولا دارم. به نظرم من و او شباهت های زیادی به هم داریم. من و او در میانه های میدان بازی کردیم و تکنیکی بودیم و اکنون نیز کارهای مشابه ای را در تیم هایمان انجام دادیم. او مربی فوق العاده ایست که افکارش را از بارسلونا به بایرن مونیخ منتقل کرده است ، همان فلسفه ، اما با بازیکنانی متفاوت. این مسابقه آزمون مهمی برای ماست. ما تعداد زیادی بازیکن جوان و جدید داریم که همه برای این بازی آماده اند. بایرن از نظر من یکی از شانس های اصلی قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپاست و ما از این موضوع آگاهی داریم.

این مربی درباره وضعیت مصدومان تیمش نیز گفت: مانژوکیچ و خدیرا هر دو تمرین کرده اند و در فرم خوبی هستند ، هر دوی آنها از ابتدا به میدان خواهند رفت.

این مربی در پایان گفت: بازیکنان ما فردا وظیفه دارند که عملکرد فوق العاده ای از خود به نمایش بگذارند ، بازی عالی ای خواهد بود.البته فراموش نکنیم که سرنوشت صعود در طی ۱۸۰ دقیقه تعیین خواهد شد.از نظرم بعید است که بازی سه شنبه شب بدون گل تمام شود ، پیش بینی می کنم گل های زیادی به ثمر خواهد رسید و امیدوارم در نهایت این تیم من باشد که راهی مرحله بعد می شود.

منبع: ایسنا

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید