مردم در انتخابات به لیست دشمنان رای نمی دهند | اتاق خبر
کد خبر: 320542
تاریخ انتشار: 5 اسفند 1394 - 09:41
فرمانده سپاه مازندران:
فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به تحرکات دشمنان و ارائه لیستی‌هایی از سوی آنان گفت: مردم با بصیرت در انتخابات به لیست دشمنان رأی نمی‌دهند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، سردار محمدحسین بابایی عصر سه‌شنبه در مراسم بزرگداشت جانباز شهید جهانشاه سام خانیانی در تنکابن افزود: دشمن از طریق چهره نفاق و نفوذ سعی می‌کند برای خاموش کردن چراغ اهل‌البیت (ع) تلاش کند.

سردار بابایی با اشاره به نشر تفکر لیبرال دموکراسی در جهان گفت: حاصل این تفکر ایجاد زندان گوانتانامو و ورود خون‌های آلوده، دادن تجهیزات نظامی به دشمنان ایران و ایجاد فتنه ۸۸ توسط لیدرهای دشمنان در کشور است و فتنه گران درسال ۸۸ به دنبال به دست گرفتن ریاست جمهوری و به دنبال آن مجلس بودند ولی این توطئه شکست خورد.

سردار بابایی با اشاره به تحرکات دشمن در فضای مجازی و شبکه‌های ماهواره‌ای گفت: دشمنان لیستی برای رأی دادن می‌دهند و کمپینی برای رأی ندادن به افراد راه‌اندازی می‌کنند زیرا دشمن در انتخابات چشم طمع به حوادث داخلی دوخته‌اند.

فرمانده سپاه کربلای مازندران تأکید کرد: مردم عزیز و با بصیرت باید برعکس دشمن و شبکه‌های بیگانه عمل کنند و رهبری شجاع، حکیم و مردمی که با بصیرت از ولایت‌فقیه تبعیت می‌کنند برای دشمنان نگران‌کننده است.

بابایی گفت: مردم باید بدون تعصبات قومی و قبیله به دنبال افرادی باشند که مسئله‌دار نباشند و بعد از ورود به مجلس تابع ولایت باشند و با کوچک‌ترین اقدامی از سوی دشمن نلرزد و با افکار پلید دشمن مقابله کند.

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید