«دورهمی» خانوادگی هنرمندان در تلویزیون! | اتاق خبر
کد خبر: 320639
تاریخ انتشار: 5 اسفند 1394 - 12:42
«دورهمی» از مجموعه‌‌‌هایی است که با ساختاری جدید راه به رسانه ملی باز کرده و تا به امروز کمتر در تلویزیون تجربه شده است.

به گزارش اتاق خبر، محمد نادری بازیگر تلویزیون و تئاتر  در خصوص مجموعه تلویزیونی «دورهمی» گفت: این برنامه از جمله مجموعه‌‌‌هایی است که با ساختاری جدید راه به رسانه ملی باز کرده و تا به امروز کمتر در تلویزیون تجربه شده است.

 
وی ادامه داد: «دورهمی» در واقع اولین مجموعه نمایشی است که با حضور خود تماشاگران ضبط می‌شود.
 
نادری در خصوص ایفای نقش خود در مجموعه برنامه «دورهمی» اظهار داشت: من در این مجموعه تلویزیونی نقش روح پدر خانواده را در بخش‌های نمایشی ایفا می‌کنم. خانواده‌ای که الیکا عبدالرزاقی (مادر خانواده)، شقایق دهقان (دختر خانواده) ، مهران رنجبر (پسر خانواده) و سیامک انصاری (داماد خانواده) هستند و همچنین امیرمهدی ژوله به عنوان کارگر در کنار این خانواده رفت و آمد دارد.
 
وی در خصوص ترکیبی جدید از برنامه‌های تلویزیونی، گفت: «زعفرون» یا «دورهمی» از  آن دست مجموعه‌هایی است که مشابه خارجی آن با حضور تماشاگران به اجرا درآمده است اما باید بگویم که این برنامه صرفا به شباهت برنامه های خارجی ارائه نشده است.
 
بازیگر مجموعه تلویزیونی «شمعدونی» با بیان بخش‌های مختلف نمایشی، درباره برنامه تلویزیونی «دورهمی» اظهار داشت: «دورهمی» همانند یک همنشینی شیرین و جذاب است که با حضور تماشاگران قسمت‌هایی چون نمایش، استندآپ کمدی و گفتگو با مهمانان را در بر می گیرد.
 
نادری افزود: بخش عمده‌ای از این برنامه آیتم نمایشی با بازی بازیگران مطرح تلویزیون است و قسمت استندآپ کمدی آن با اجرای مهران مدیری تهیه‌ و تولید می‌شود.
 
وی تأکید کرد: پررنگ بودن بخش نمایشی آن چیزی است که تا به امروز بیشترین تمرین را شاهد آن بوده‌ایم و به زودی مخاطبان هم می‌بینند.
 
نادری در پایان ادامه داد: قسمت‌های ابتدایی این برنامه ساخته شده است. اما از زمان‌بندی و تاریخ پخش آن در شبکه نسیم اطمینان حاصل نکردیم. به هر حال این برنامه با ساختار جدیدی که دارد تجربه نشده و در بخش تولید نیازمند زمان است.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
 
کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید