تمام شرایط برای برگزاری انتخابات سالم و پرشور دراستان فراهم است | اتاق خبر
کد خبر: 320937
تاریخ انتشار: 6 اسفند 1394 - 06:35
رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد:
رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد گفت: تمام شرایط برای برگزاری انتخابات سالم و پرشور فراهم است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، محمد موحدپور بعدازظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: طبق آخرین هماهنگی و ارزیابی انجام گرفته و اقدامات به عمل آمده توسط کمیته‌های ستاد انتخابات استان، فرمانداری‌ها و هیئت‌های اجرایی، نظارت و بازرسی همه امکانات برای برگزاری انتخاباتی سالم و باحضور حداکثری مردم فراهم است.

وی با بیان اینکه نقش مفید و سازنده رسانه‌ها در راستای ایجاد و حفظ وحدت و همدلی در جامعه بسیار موثر است، تصریح کرد: رسانه‌ها باید با اطلاع‌رسانی مردم را به حضور در انتخابات هفتم اسفند‌ماه دعوت و شرایط تحقق حضور حداکثری را مهیا کنند.

موحد پور اظهار داشت: همه رسانه‌های مختلف دیداری، شنیداری و نوشتاری وظیفه دارند در آگاهی‌بخشی و افزایش شور و نشاط مردم در امر انتخابات تلاش کنند.

وی فضای سیاسی انتخابات را ارزشمند دانست و گفت: همه باید به دور از هرگونه تخریب، تحریف و هتک حرمت به نامزدها و همچنین ارزشها در انتخابات شرکت کنیم.

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان با بیان اینکه ستادها و هواداران کاندیداها باید در چارچوب قانون و رعایت مسائل شرعی به تبلیغات سالم و سازنده بپردازند، افزود: اقدامات لازم برای برپایی انتخاباتی سالم و به دور از حاشیه و مشکل فراهم شده است و مردم نیز باید با رعایت اخلاقیات و قانون در مسیر صحیح برای کاندیدای خود تبلیغ کنند.

موحدپور با اشاره به رتبه نخست استان در مشارکتهای مردمی اظهار داشت: مردم ولایتمدار این استان همچون انتخابات گذشته که رتبه بالای حضور و مشارکت آگاهانه را در عرصه انتخابات داشته‌اند، بار دیگر با تجدید عهد و پیمان با آرمان‌های امام راحل و شهیدان، لبیک به فرمان رهبری معظم و در جهت اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی با حضور گسترده خود حماسه‌ای نو می‌آفرینند.

وی افزود: هفتم اسفندماه برگی زرینی دیگر در کارنامه درخشان مردم استان در حمایت از انقلاب و آرمانهای امام و جمهوری اسلامی رقم خواهد خورد.

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید