به هیچ گروه سیاسی وابسته نیستم | اتاق خبر
کد خبر: 320972
تاریخ انتشار: 6 اسفند 1394 - 09:23
نماینده مردم کرمان و راور:
نماینده مردم کرمان و راور با رد وابستگی خود به هر گروه سیاسی گفت: مجلسی قدرتمند است که در مقابل باج خواهی جریان های سیاسی در درون و خارج کشور از حقوق مردم نگذرد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، محمدرضا پورابراهیمی شب چهارشنبه در تکیه بیت العباس (ع) کرمان، گفت: ما هر چه که داریم از دفاع مقدس و برکت خون شهدا است و باید در همین راه نیز حرکت کنیم.

وی با اشاره به موج تخریب ها گفت: نباید خیلی به این موج ها توجه کرد بلکه باید به فکر خدمت به مردم بود.

پورابراهیمی با بیان اینکه به احدی وامدار و به هیچ گروه سیاسی وابسته نیستم، گفت: در مجلس شورای اسلامی جلوی تخلفات می ایستیم چه دولت احمدی نژاد و چه دولت فعلی، چرا که نماینده باید مدافع حقوق مردم باشد.

وی افزود: باید از حق مردم دفاع کنیم و مطالبه گر حقوق آنها باشیم و وظیفه یک نماینده دفاع از ارزش های اسلامی و مطالبه گری مشکلات مردم است.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در خصوص جریان های سیاسی حامی خود، گفت: بنده اعلام کردم و مجددا تصریح می کنم با تمام توان از آرمان های شهیدان انقلاب اسلامی، امام راحل و جایگاه ولایت دفاع خواهم کرد و هر کس با این نگاه بنده را همراهی کند از او تشکر می کنم.

وی افزود: با حضور در پای صندوق های رای نماینده ای را به مجلس بفرستیم که قوی، کارآمد و متخصص باشد.

پورابراهیمی تصریح کرد: البته نماینده ای توانمند است که در مقابل تهدیدات دشمن از خود ضعف نشان نداده و مرعوب نشود.

وی با بیان اینکه مجلسی قدرتمند است که در مقابل باج خواهی جریان های سیاسی در درون و خارج کشور از حقوق مردم نگذرد، گفت: مجلسی که در مقابل دشمنان نظام اسلامی مرعوب باشد و عزت مردم را در نظر نگیرد به درد نمی خورد.

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید