رقابت های هندبال دسته دو بانوان کشور در قزوین به پایان رسید | اتاق خبر
کد خبر: 321149
تاریخ انتشار: 7 اسفند 1394 - 07:40
نایب رئیس هیئت هندبال استان قزوین:
نایب رئیس هیئت هندبال استان قزوین گفت: رقابت های هندبال دسته دو بانوان کشور در قزوین با شناخت تیم های صعود کننده به دسته بالاتر به پایان رسید.

اتاق خبر- نایب رئیس هیئت هندبال استان قزوین گفت: رقابت های هندبال دسته دو بانوان کشور در قزوین با شناخت تیم های صعود کننده به دسته بالاتر به پایان رسید.

رقابت های هندبال دسته دوم کشور عصر پنجشنبه با معرفی تیم های برتر به کار خود پایان داد.

صغری خلخالی اظهار کرد: در پایان این رقابت ها و پس از ۶ روز رقابت فشرده تیم سنندج در فینال با شکست تیم قزوین بعنوان قهرمانی دست یافت و دو تیم جواز شرکت در رقابت های دسته اول کشور در سال آینده را کسب کردند.

وی افزود: در دیدار رده بندی هم تیم های تهرانی دانشگاه پیام نور و امید با هم رقابت کردند که در پایان تیم دانشگاه پیام نور عنوان سوم را از آن خود کرد.

خلخالی با بیان اینكه تیم قزوین جوان ترین تیم شرکت کننده در این رقابت ها بود تصریح کرد: تیم های سنندج، قزوین، دانشگاه پیام نور و امید تهران، شهرداری زنجان، دلفان لرستان، فرا قمصر، شاهین شهر در این رقابتها شرکت داشتند.

نایب رئیس هیئت هندبال استان قزوین خاطرنشان کرد: در این دوره از رقابت های دسته دو کشور۴ کوبل داوری دو نفره قضاوت داشتند که از استان قزوین مژگان حسن زاده و مرضیه قفلی بعنوان کوپل یک و حمیده حاج علی و سمیه گروسی بعنوان کوبل دو داوری استان قزوین در این رقابت ها قضاوت کردند.

رقابت های دسته دو هندبال بانوان کشور از اول تا ششم اسفند در سالن شهید بابایی قزوین برگزار شد.

منبع: مهر 

94106 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید