اولین نسل سیستم احضار پرستار هوشمند در کشور طراحی شد | اتاق خبر
کد خبر: 321217
تاریخ انتشار: 7 اسفند 1394 - 15:14
نماینده یک شرکت دانش‌بنیان گفت: اولین نسل سیستم احضار پرستار هوشمند توسط گروهی از مخترعان تحقیق و توسعه برای اولین‌ بار در کشور و خاورمیانه طراحی و تولید شده است.

نماینده یک شرکت دانش‌بنیان گفت: اولین نسل سیستم احضار پرستار هوشمند توسط گروهی از مخترعان تحقیق و توسعه برای اولین‌ بار در کشور و خاورمیانه طراحی و تولید شده است.

 به گزارش اتاق خبر و به نقل از ایسنا، رضا بیگدلی با بیان اینکه سیستم احضار پرستار توسط گروهی از فارغ‌التحصیلان رشته مهندسی برق از دانشگاه تهران صورت گرفته است، افزود: همواره موتور محرک سازمان‌ها بیانگر توان بالای طراحی و مهندسی شرکت‌های دانش‌بنیان است. این شرکت‌ها در هر زمان بسته به نیاز بازار محصولی مناسب و قابل قبول طراحی و به مشتریان عرضه می‌کنند.

 

وی در رابطه با فعالیت‌های این شرکت دانش‌بنیان اظهار کرد: فعالیت‌های این شرکت شامل طراحی بهترین نمونه‌های محصولات آزمایشگاهی، مهندسی برق، طراحی و تولید نسل جدیدی از سیستم احضار پرستار هوشمند، سیستم ضبط مکالمات رادیویی، سیستم کنترل و مانیتورینگ انفصال قطار، همچنین تولید سیستم‌های جامع ارتباطی بیمار و بیمارستانی به صورت یکپارچه برای اولین‌ بار در ایران و خاورمیانه است.

 

این کارشناس الکترونیک در خصوص اهمیت کار تیمی برای طراحی و ساخت محصولات و اختراعات عنوان کرد: نتیجه کار تیمی همه واحدها علت اصلی پویایی شرکت‌های دانش‌بنیان است و تمامی این شرکت‌ها برای رسیدن به اهداف والای خود نیازمند همکاری‌ هستند و همه واحدها باید در قالب یک تیم فعالیت کنند که اعضای این تیم واحد و منسجم دپارتمان‌های داخلی شرکت هستند هر چند هر دپارتمان برای خود یک واحد مستقل با مدیریت واحد به‌شمار می رود، لیکن نتیجه کار تیمی همه این واحدها علت اصلی پویایی شرکت‌های دانش‌بنیان خواهد بود.

 

وی همچنین در رابطه با داشتن بخش تحقیق و پژوهش و توسعه پویا در هسته مرکزی شرکت‌های دانش‌بنیان تصریح کرد: از جمله وظایف اصلی بخش تحقیق و پژوهش و ضرورت وجود آن در شرکت‌ها، طراحی و نمونه‌سازی اولیه محصولات سفارشی و تست کاربری این محصولات در محیط بالینی است که می‌تواند توانمندی‌های فوق‌العاده‌ای را برای این شرکت به همراه داشته باشد.

منبع: ایسنا

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید