با قاطعیت مبارزه با داعش و گروه‌های تروریستی را ادامه می‌دهیم | اتاق خبر
کد خبر: 321339
تاریخ انتشار: 8 اسفند 1394 - 07:36
پوتین:
تسنیم نوشت: رئیس جمهور روسیه گفت که این کشور با قاطعیت مبارزه با داعش و گروه‌های تروریستی را ادامه می‌دهد.

اتاق خبر -  "ولادیمیر پوتین" رئیس جمهور روسیه در سخنانی گفت که با قاطعیت مبارزه با داعش و گروه‌های تروریستی در سوریه را ادامه می‌دهیم.

وی تاکید کرد که توقف عملیات نظامی در روسیه شامل گروه‌های تروریستی نمی‌شود و امیدواریم که آمریکا نیز بر ضرورت ادامه مبارزه با داعش و گروه‌های تروریستی بعد از توقف عملیات نظامی در سوریه واقف باشد.

ولادمیر پوتین گفت که سازمان‌های اطلاعاتی خارجی فعالیت‌های خود در روسیه را افزایش داده و نتایج سال 2015 بر این موضوع تاکید دارد. وی اضافه کرد که روسیه اطلاعاتی از برخی گروه‌های سوری درباره آمادگی مشارکت در توقف عملیات نظامی دریافت کرده است.

دو روز پیش نیز کاخ کرملین در بیانیه‌ای اعلام کرد ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه در تماس تلفنی با بشار اسد همتای سوری خود، چشم انداز بحران سوریه را در سایه توافق آمریکا و روسیه برای توقف عملیات نظامی بررسی کرد.

بر اساس بیانیه کرملین، اسد به پوتین تاکید کرد دولت سوریه برای مشارکت در اجرای توافق توقف عملیات نظامی آماده است. رئیس جمهوری سوریه توافق روسیه و آمریکا را گام مهمی در راستای حل سیاسی بحران سوریه قلمداد کرده است. کرملین اعلام کرد پوتین و اسد در این تماس تلفنی، بر اهمیت ادامه مبارزه با داعش و النصره و دیگر گروه‌های تروریستی تاکید کردند.

94110

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید