اصولگرایان خراسان جنوبی راهی بهارستان شدند | اتاق خبر
کد خبر: 321395
تاریخ انتشار: 8 اسفند 1394 - 09:57
لحظه به لحظه با آخرین نتایج انتخابات:
کاندیداهای مورد حمایت ائتلاف اصولگرایان خراسان جنوبی در چهار حوزه انتخابیه راهی بهارستان شدند.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر، رقابت ۳۴ داوطلب دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در چهار حوزه انتخابیه استان خراسان جنوبی در حالی به پایان رسید که کاندیداهای اصولگرا در هر چهار حوزه راهی مجلس دهم شدند.

در حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی نماینده مورد حمایت ائتلاف اصولگرایان منتخب مردم سه شهرستان استان شد و بار دیگر به مجلس راه یافت. در حوزه انتخابیه سربیشه و نهبندان نیز نظر افضلی با کسب اکثریت آرا به عنوان کاندیدا مورد حمایت اصولگرایان راهی بهارستان دهم شد.

در حوزه انتخابیه قاین و زیرکوه نیز ائتلاف اصولگرایان خراسان جنوبی فرهاد فلاحتی را کاندیدای مورد حمایت شورا اعلام کرده بود که وی نیز با کسب بیشترین رای راهی مجلس دهم شد. در حوزه انتخابیه فردوس، بشرویه، طبس و سرایان نیز اگر چه ائتلاف به اجماع بر روی شخص خاصی نرسید بود اما محمد رضا امیرحسنخانی کاندیدای اصولگرای این حوزه انتخابیه با کسب ۴۰ درصد آرا یک کرسی بهارستان را از آن خود کرد.

 همچنین در پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری آیت الله سید ابراهیم رئیسی به عنوان کاندیدای مورد حمایت جامعه مدرسین در این دوره نیز به عنوان نماینده منتخب مردم به مجلس خبرگان رهبری راه یافت.  

نظرات
ADS
ADS
پربازدید