نمایندگان پیشتاز در خراسان رضوی | اتاق خبر
کد خبر: 321417
تاریخ انتشار: 8 اسفند 1394 - 10:50
با وجود اینکه شمارش آراءدر حوزه های انتخابیه خراسان رضوی ادامه دارد و هنوز آمار رسمی از طرف ستادانتخابات اعلام نشده است اما شنیده ها حاکی از پیشتازی و حتی پیروزی برخی از نامزد ها دارد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر، شنیده ها حاکی از آنست که در حوزه انتخابیه تربت حیدریه انتخابات به دور دوم  کشیده خواهد شد.

گفتنی است در این حوزه سعید باستانی و ابوالقاسم خسروی به ترتیب با کسب بیشترین آرا در دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی با هم به رقابت خواهند پرداخت.

کاشمر

در شهرستان خلیل آباد و بردسکن نیز بنیادی با ۲۱ هزار و ۵۷۸ رأی بیشترین رأی را به خود اختصاص داده است و اسماعیل نیا نماینده فعلی شهرستان و جلالی به ترتیب با ۲۰ هزار و ۸۴۰ نفر و ۱۸ هزار و ۳۷۰ نفر رتبه دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

در این حوزه انتخابیه  دیگر کاندیداها از جمله عباس زاده هزار ۷۳۳ رأی، کوهسرخی دو هزار و ۹۴۳ رأی، دولت خواه هزار و ۱۵۵ رأی، مالداران ۹۰ رأی، بلوکیان هفت هزار و ۶۸۷ رأی دیگر آراء را به خود اختصاص دادند.

گناباد

خبرهای رسیده از شهرستان گناباد نیز حاکی از پیشتازی حمید بنایی به عنوان نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی دارد.

 براساس شمارش آرا حوزه انتخابیه گناباد و بجستان گفته می شود حمید بنایی با  تعداد۱۹هزار و۹۰۱بیشترین آراء را کسب کرده است و ناصرعلی منصوریان با تعداد ۱۹ هزار و ۱۵۲ رای رتبه  بعدی را کسب کرده است .

نیشابور

در شهرستان نیشابور نیز گفته می شود چنارانی و گرمابی از این حوزه انتخابیه به عنوان نامزد هایی که بیشترین آراء این دوره مجلس را به خود اختصاص دادند پیشتاز هستند.

طرقبه شاندیز

اخبار واصله از شهرستان طرقبه شاندیز نیز حاکی از پیشتازی محمد دهقان از این حوزهٔ انتخابیه دارد.

سبزوار

با وجود اینکه تاکنون ستاد انتخابات نتایج آرای ماخوذه را اعلام نکرده است اما از سبزوار خبر می رسد حسین مقصودی و رمضان علی سبحانی فر پیشتاز هستند و عنابستانی از راهیابی به مجلس بازمانده است.

مشهد مقدس

اخبار واصله از شمارش آراء صندوق های رای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری نیز از پیشتازی آیت الله علم الهدی و آیت الله شاهرودی حکایت دارد.

ستاد انتخابات استان خراسان رضوی اعلام آرای ماخوذه را منوط بر نشست خبری و اعلام رسمی عنوان کرده است.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید