ستاره سینمای هند آزاد شد | اتاق خبر
کد خبر: 321523
تاریخ انتشار: 9 اسفند 1394 - 16:00
پسر سونیل دات و نرگس؛ سانجی دات که برای نگه داری غیر قانونی اسلحه در سال ۱۹۹۳ گناهکار شناخته شده بود، پس از پنج سال زندان آزاد شد.

به گزارش اتاق خبر، پسر سونیل دات و نرگس؛ سانجی دات که برای نگه داری غیر قانونی اسلحه در سال ۱۹۹۳ گناهکار شناخته شده بود، پس از پنج سال زندان آزاد شد.

 این پرونده پس از ۲۳ سال بسته شد. سانجی دات پس از خروج از زندان زمین را بوسید با عمارت زندان خداحافظی کرد و حالا مردی آزاد است. سونیل دات که می‌گویند مردی بسیار احساساتی و ساده است. برسر ماجرای نگه داری غیرقانونی اسلحه چندسال پیش مدتی زندان و سپس آزاد شد. اما در پنج سال گذشته بر طبق قانون مانند هر شهروند عادی به زندان رفت و فقط چندباری برای دیدار خانواده مرخصی گرفت.
در حال حاضر راج کمار هیرانی کارگردان سه احمق و پی. کی می‌خواهد زندگی نامه سانجی دات را به فیلم تبدیل کند. هیرانی که از رفقای نزدیک دات است برای نقش او رانبیر کاپور را انتخاب کرده است. سانجی دات نقش کوتاهی را در فیلم زندگی خود بازی خواهد کرد. دیشب بسیاری از چهره‌های سر‌شناس بالیوود به دیدار سانجی رفتند. سلمان خان نیز می‌خواهد به یمن آزادی سانجی دات مهمانی در مزرعه خود ترتیب بدهد. سلمان خان مزرعه‌ای خارج از شهر مومبای دارد که مهمانی خود را آنجا برگزار می‌کند
منبع:كافه سينما
کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید