به محیط‌زیست اهمیت دهید | اتاق خبر
کد خبر: 321537
تاریخ انتشار: 9 اسفند 1394 - 16:40
درخواست مانی رهنما از نمایندگان مجلس:
مانی رهنما (خواننده موسیقی پاپ) با حضور در مسجد امام صادق(ع) واقع در میدان صادقیه رای خود را به صندوق انداخت.

به گزارش اتاق خبر، مانی رهنما که در حرکت نمادین با دوچرخه و لباس رسمی ورزش دوچرخه‌سواری در این شعبه اخذ رای حاضر شده بود؛ درباره انگیزه وعلت حضورش در این دوره از انتخابات گفت: هدفم از پوشیدن لباس ورزشی دوچرخه‌سواری و رساندن خود به حوزه با دوچرخه این بود که به صورت نمادین به مسئله محیط‌زیست و بحران‌های محیط‌ زیستی درحال حاضر کشور اشاره کنم. ضرورت ورزش آن هم ورزشی مانند دوچرخه‌سواری از لزوم تفریح گذشته و به یک نیاز برای حفظ محیط‌زیست تبدیل شده است.

رهنما درباره خواست و مطالبات خود از نمایندگان آتی نیز گفت: توجه ویژه به مسئله هنر موسیقی، سالن‌های برگزاری کنسرت و هماهنگی در حفظ‌ مجوزهای کنسرت‌ها درکنار توجه ویژه به مسئله ورزش همگانی ازجمله مطالبات من است که امیدوارم هر گروه یا جناحی بر سر کار آمد؛ نسبت به آنها اهتمام داشته باشد.

وی افزود: امیدواریم با این حضور مردم؛ مجلس آتی در هماهنگی مناسب و خوبی که با دولت آقای روحانی از خود نشان می‌دهد به پیشبرد کارها خصوصا در عرصه محیط‌زیست و فرهنگ و هنر کمک کند.

از حاشیه حضور رهنما در مسجد امام صادق (ع) توجه فوق‌العاده مجریان و خبرنگاران تلویزیونی و تقاضای مکرر برای گرفتن عکس سلفی ازسوی آنها بود.

منبع:ايلنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید