اهدای آمبولانس به مراکز اورژانس برای امدادرسانی به مصدومان حوادث ترافیکی | اتاق خبر
کد خبر: 321627
تاریخ انتشار: 9 اسفند 1394 - 01:14
بیمه مرکزی ج.ا.ایران در اجرای ماده ۲۷ قانون بیمه اجباری شخص ثالث و با هدف کمک به امدادرسانی فوری و کاهش زمان رسیدگی به مصدومان حوادث ترافیکی، خرید و اهدای آمبولانس به مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی(اورژانس) در دستور کار قرار داد.

اتاق خبر: در راستای اجرای ماده ۲۷ قانون بیمه اجباری شخص ثالث، در سال ۱۳۹۳بیمه مرکزی تعداد ۳۱ دستگاه آمبولانس خریداری و برای امدادرسانی به مصدومان حوادث ترافیکی در اختیار پایگاه های اورژانس جاده ای هر یک از استان های کشور گذاشته است.
  بنا بر این گزارش به نقل از ایلنا؛ بیمه مرکزی با بررسی نتایج و اخذ بازخوردهای مثبت این طرح، در سال جاری نیز مرحله دوم و سوم خرید و اهدای آمبولانس را در دستور کار قرار داد و در بهمن سال جاری ۱۰ دستگاه از ۳۱ دستگاه آمبولانس مرحله دوم در اختیار پایگاه های اورژانس جاده ای شهرستان های ایلام، شهرکرد، اسفراین، بهبهان، زابل، جهرم، سنندج، کرمانشاه، یاسوج و رشت قرار گرفت. مابقی آمبولانس های اهدائی مرحله دوم تا پایان سال ۱۳۹۴ تحویل سایر استان ها خواهد شد.
گفتنی است مبالغ تخصیص یافته در این سه مرحله حدود ۱۷۰ میلیارد ریال است. بر اساس  برنامه ریزی انجام شده، در سال ۱۳۹۵ نیز مرحله سوم خرید ۳۱ دستگاه آمبولانس انجام و مطابق رویه موجود به هر استان یکدستگاه اهداء خواهد شد.

94109

نظرات
ADS
ADS
پربازدید