وضعیت جسمی آیت‌الله طبسی طی ساعات آینده مشخص می‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 321656
تاریخ انتشار: 9 اسفند 1394 - 04:07
مدیرعامل بیمارستان رضوی:
مدیرعامل بیمارستان رضوی با اشاره به اینکه آیت‌الله طبسی مشکل قلبی ندارند، گفت: وضعیت جسمی آیت‌الله طبسی در ساعات آینده مشخص خواهد شد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، سعید هاشم‌زاده عصر امروز در جمع خبرنگاران واقع در محل ICU بیمارستان امام رضا(ع)، اظهار کرد: سایعت 15 روز گذشته آیت‌الله طبسی در منزل دچار مشکل تنفسی شدند که با رسیدن اورژانس 115 اقدامات اولیه در محل صورت گرفت و بعد از آن به خاطر مسافت نزدیک‌تر به بیمارستان امام رضا(ع) سریعاً منتقل شدند.

مدیرعامل بیمارستان رضوی افزود: یک تیم مجرب پزشکی در اینجا تمامی کارهای لازم را انجام داد و سپس ایشان را به بخش مراقبت‌های ویژه انتقال دادند، با این رویکرد سعی کردیم شرایط ایشان را به شرایط پایدار و ثبات نزدیک کنیم که با عنایت پروردگار همین امر صورت گرفته است.

وی عنوان کرد: وضعیت جسمی ایشان در ساعات آینده مشخص خواهد شد، هرچند در خصوص وضعیت هوشیاری ایشان نمی‌توانیم صحبتی انجام دهیم، اما مشکل قلبی ندارند، در حالی‌ که قبلاً مشکل تنفسی داشتند.

هاشم‌زاده در پایان تبیین کرد: با این رویکرد تمامی امکانات برای درمان ایشان فراهم شده است و طی ساعات آینده وضعیت ایشان مشخص می‌شود.

کد: 94108

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید