بهانه عجیب ونگر برای شکست مقابل یونایتد | اتاق خبر
کد خبر: 322048
تاریخ انتشار: 10 اسفند 1394 - 10:09
سرمربی آرسنال تلاش کرد تا باخت تیمش مقابل تیم نه چندان آماده منچستریونایتد را یک فاجعه تلقی نکند.


به گزارش اتاق خبر و به نقل از "ورزش سه"، آرسن ونگر، سرمربی فرانسوی آرسنال، در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل منچستریونایتد که با شکست 3-2 برای آرسنال همراه شد، تلاش کرد تا شکست تیمش را مسئله ای بزرگ قلمداد نکند. ونگر تاکید کرد که یونایتد پول بسیار زیادی خرج کرده و عجیب نیست که توانسته پیروز شود.

ونگر گفت:" نباید بیش از اندازه اغراق کرد. آن ها هافبک های بسیار با تجربه ای در اختیار داشتند و پول زیادی نیز برای فصل جاری خرج کرده اند. در طول بازی آن ها با خطاهای زیاد سعی داشتند تا ریتم بازی ما را متوقف کنند که این مسئله ناامید کننده بود. ما سه امتیاز مهم را امروز از دست دادیم اما باید نشان دهیم که تا انتها می خواهیم مبارزه کنیم. درست است که آن ها مهاجمان جوانی در اختیار داشتند، اما همگی آن ها از کیفیت بالایی برخوردار بودند."

سرمربی آرسنال در ادامه از اظهار نظر پیرامون حرکت عجیب و غریب فان خال در کنار زمین خودداری کرد:" شما باید علت این عکس العمل را از خود او سوال کنید. من امروز بازی را باخته ام ودر صورتی که در این مورد اظهار نظر کنم، ممکن است او مرا با لفظ بازنده خطاب کند که البته این مسئله حقیقت هم دارد."

منبع:ورزش سه

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید