داعش به طارمیه بغداد حمله کرد | اتاق خبر
کد خبر: 322208
تاریخ انتشار: 10 اسفند 1394 - 17:28
ایسنا نوشت: به دنبال دو حمله انتحاری داعش به شهرک صدر در بغداد بیش از 70 نفر کشته و ده‌ها تن نیز زخمی شدند. این در حالی است که داعش به منطقه طارمیه نیز حمله کرد.

اتاق خبر - منابع عراقی اعلام کردند که داعش شب گذشته حمله جدیدی را به مقر پلیس در منطقه‌ طارمیه در ورودی شمالی بغداد داشت و این بعد از حملات به ابوغریب و انفجارهای خونین در شهرک صدر بود.

منطقه الطارمیه واقع در ورودی‌های شمالی بغداد حمله کرد. این منطقه در 50 کیلومتری بغداد است. داعش روز یکشنبه دو حمله انتحاری را به بازار شلوغ مریدی در شهرک صدر در شرق بغداد انجام داد که در پی آن بیش از 70 نفر کشته و ده‌ها تن نیز زخمی شدند.

این انفجارها پس از حمله داعش به منطقه ابوغریب و ایست بازرسی نیروهای امنیتی در جنوب غرب بغداد رخ داد. مقتدی صدر روز گذشته ضمن هشدار نسبت به خطراتی که بغداد را تهدید می‌کند از گردان‌های السلام خواست برای دفاع از پایتخت آماده باشند.

نیروهای عراقی روز یکشنبه موفق شدند حمله داعش به منطقه ابوغریب را ناکام بگذارند. داعش در دوره اخیر به دلیل شکست‌های پیاپی خود تلاش می‌کند با ایجاد تنش و آشوب روحیه نیروهای عراقی را برای ادامه عملیات خود پایی بیاورد.

94110

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید