23 کشور جهان مهمان سومین همایش بین‌المللی صنعت خودرو ایران | اتاق خبر
کد خبر: 322250
تاریخ انتشار: 10 اسفند 1394 - 20:38
دبیرکل سومین همایش بین‌المللی صنعت خودرو ایران گفت: این همایش از مهمترین رویدادهای صنعتی ـ ‌بین‌المللی است و ایران میزبان 23 کشور جهان است.

اتاق خبر - ساسان قربانی با تبیین سابقه برگزاری سومین همایش بین المللی صنعت خودرو گفت: در همایش اول که آذر ماه 92 برگزار شد، به معرفی صنعت خودروی ایران پرداخته‌ایم. آذر 93 به تدوین برنامه‌های صنعت خودرو پرداخته شد و اما در همایش سوم که با تأخیر دو ماهه برگزار می‌شود، رقابت‌پذیری و همکاری‌های بین‌المللی را موضوع اصلی همایش قرار داده است.

وی علت تأخیر به موقع را انتظار برای اعلام قطعی مذاکرات برجام اعلام کرد و اظهار داشت: در شرایط جدید صنعت خودروی ایران در سال‌های آتی شاهد تحول چشم‌گیری در جلب رضایت مشتریان خواهد بود.

وی در ادامه، کل شرکت‌های ایرانی و خارجی را بیش از 500 شرکت و میهمانان خارجی را نیز حدود 500 نفر اعلام کرد و گفت: 137 شرکت خارجی در این همایش بزرگ شرکت دارند و جمعی از دانشگاهیان، مراکز علمی، تحقیقاتی، پولی و بانکی و بیمه مرتبط که 1200 نفر را تشکیل می‌دهند نیز در این همایش حضور پیدا کرده اند.

به گفته قربانی،  75 سخنران ایرانی و خارجی طی دو روز به ارائه مطالب می‌پردازد. 

وی، از ویژگی‌‌های همایش به برگزاری همزمان نمایشگاه توانمندی‌های صنعت خودروی ایران اشاره کرد و گفت: این همایش از لحاظ موضوع و گستردگی و شیوه برگزاری منحصر به فرد است.

منبع: خبرآنلاین

94110

نظرات
ADS
ADS
پربازدید