فدراسیون والیبال همه امکانات را برای تیم ملی مهیا خواهد کرد | اتاق خبر
کد خبر: 322356
تاریخ انتشار: 11 اسفند 1394 - 04:32
رئیس فدراسیون والیبال با حضور در تمرین امروز تیم ملی ب والیبال ایران خطاب به ملی پوشان کشورمان گفت: فدراسیون والیبال در راه کسب سهمیه المپیک همه امکانات را مهیا خواهد کرد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر، اردوی تیم ملی والیبال ب ایران از روز شنبه هشتم اسفندماه با حضور ۱۲ بازیکن در سالن فدراسیون والیبال آغاز شد. امروز دوشنبه دومین روز این اردو با اضافه شدن پنج بازیکن از دو تیم متین صالحین ورامین و شهرداری تبریز پیگیری شد.

در ابتدای این تمرین خوان سیچلو مربی تیم ملی درباره برنامه تمرینات و نحوه برگزاری اردوهای آمادگی با بازیکنان حاضر صحبت کرد و تاکید کرد که راهی سختی در پیش داریم و باید با تلاش مضاعف به هدف مهم والیبال ایران جامع عمل بپوشانیم.

رئیس فدراسیون والیبال نیز امروز به همراه مدیر تیم‌های ملی والیبال در جمع ملی پوشان حاضر شد و با آنان به گفت وگو پرداخت. محمدرضا داورزنی خطاب به بازیکنان گفت: سال حساسی در والیبال پیش رو داریم و حضور شایسته در انتخابی المپیک از لیگ جهانی و حتی خود بازی های المپیک به مراتب مهمتر است و باید برای کسب سهیمه المپیک هر چه در توان داریم، استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه فدراسیون برای رسیدن به این هدف از هیچ کاری دریغ نخواهد کرد، گفت: هر آنچه نیاز رسیدن تیم ملی والیبال ایران به المپیک باشد، انجام می دهیم.

رئیس فدراسیون والیبال افزود: شما برترین بازیکنان هشت تیم لیگ برتر والیبال هستید و در این رقابتها درخشیدید. بنابر این انتخاب شدید که در تیم ملی حضور داشته باشید. از سرمایه های والیبال ایران محسوب می شوید و فدراسیون نیز وظیفه دارد که از سرمایه هایش به درستی حمایت کند.

وی گفت: بازی های المپیک ۲۰۱۶ ریو میدانی است که والیبال ایران می تواند شایستگی های خود را به همه کشورها نشان دهد، اما ابتدا باید صعود ایران قطعی شود و بعد به این رقابتها فکر کنیم.
اردوی تیم ملی ب والیبال ایران تا پایان اسفندماه ادامه دارد. محمدحسن صنوبر نیز به این اردو دعوت شده است که به دلیل مصدومیت زانو با اجازه کادر فنی و پزشک اردو فعلا در تمرینات شرکت نمی کند.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید