خط دفاعی ذوب‌آهن روز خوبی را پشت سر گذاشت | اتاق خبر
کد خبر: 322752
تاریخ انتشار: 11 اسفند 1394 - 22:57
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: خط دفاعی ذوب‌آهن در دیدار مقابل لخویای قطر روز خوبی را پشت سر گذاشت.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر، یحیی گل‌محمدی شامگاه سه‌شنبه در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل لخویای قطر در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی اظهار داشت: تیم ما در این مسابقه عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت و توانست موقعیت‌های بسیاری به دست آورد اما متأسفانه با فرصت‌سوزی، موقعیت‌های خود را از دست دادیم.

وی با بیان اینکه لخویا در فاز حمله خطرناک ظاهر شد، افزود: به نظر من خط دفاعی ذوب‌آهن در این مسابقه روز خوبی را پشت سر گذاشت اما متأسفانه نتوانستیم سه امتیاز مسابقه را به دست آوریم.

سرمربی ذوب‌آهن اصفهان تصریح کرد: تیم لخویا از بازیکنان هجومی خطرناکی بهره می‌برد اما در نیمه دوم، فضای مسابقه شبیه به بسکتبال شد و با این حال، موقعیت‌های خود را در این مسابقه از دست دادیم.

وی تصریح کرد: بازیکنان ما در این مسابقه خیلی خوب جنگیدند و عملکرد خوبی به نمایش گذاشتند و به همین دلیل باید از این بازیکنان تشکر ویژه داشته باشم.

گل‌محمدی با بیان اینکه تیم حریف در دقایق پایانی فشار زیادی بر ذوب‌آهن وارد کرد، افزود: به نظرم تعویضهای ما باید در این مسابقه بهتر ظاهر می‌شدند و در حد انتظارات من نبودند اما با این حال، همه چیز راضی کننده بود.

وی خاطرنشان کرد: تیم ما بازیکنان جوانی دارد و باید بعد از دیدار مقابل نفت تهران، با سایپا دیدار داشته باشد و بعد از آن راهی ازبکستان شود اما با این حال، می‌دانم که با ریکاوری خوب، می‌توانیم عملکرد خوبی به نمایش بگذاریم.

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید