«عصر یخبندان»رو به پايان است | اتاق خبر
کد خبر: 323027
تاریخ انتشار: 13 اسفند 1394 - 13:39
چهارمین نشست ازدواج در عصر یخبندان روز پنجشنبه ۱۳ اسفند ۹۴ ساعت ۱۴ در تالار گفتگو یادمان شهدای هفتم تیر«سرچشمه»برگزار می شود.

به گزارش اتاق خبر، «عصر یخبندان» عنوان برنامه ای با موضوع بررسی علل افزایش سن ازدواج است که در مجموعه فرهنگی سرچشمه و با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین زائری برگزار می شود.

این برنامه که با استقبال خوب مخاطبان در جلسات مختلف روبرو شده است، 13 اسفند ماه آخرین نشست خود را با موضوع موانع ازدواج و راهکارهای انتخاب همسر مناسب تشکیل می دهد. نشست آخر که چهارمین نشست این سلسله برنامه است با سخنرانی جت الاسلام و المسلمین محمدرضا زائری و دکتر شامانی برگزار می شود. شناخت همسر ایده ال و بررسی عوامل پایداری زندگی و عوامل گسست در زندگی مدرن و سنتی از دیگر موضوعات مورد بحث در این نشست است.

این نشست که تاثیرات خوبی را نیز همراه داشته می تواند رویکرد مناسبی باشد که مجموعه سرچشمه در سال 95 نیز آن را پی بگیرد، در سه نشست گذشته «عصر یخبندان» دکتر شیخ الاسلامی و خانم‌ها قاسمی و داوودی نیز سخنرانی کردند و به سوالات جوانان حاضر پاسخ دادند. البته مجموعه سرچشمه قصد دارد که ماحصل این نشست ها را به کارگاه‌های تخصصی ازدواج برساند که این اتفاق نیز در نوع اقدامی خوب به حساب می آید اما شاید بد نباشد که این مجموعه فضای گفت‌وگو و پرسش و پاسخ عمومی را نیز در برنامه خود نگاه دارد.برگزار گردید.

مجموعه یادمان شهدای هفتم تیر«سرچشمه» واقع در میدان بهارستان، نرسیده به چهارراه سرچشمه، انتهای کوچه شهید صیرفی پور، میزبان علاقه‌مندان به این مباحث مهم است و شرکت برای عموم آزاد است. آخرین جلسه این نشست‌ها نیز پنجشنبه 13 اسفند ماه ساعت 14 است.

منبع:تسنيم

 

 

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید