بابک زنجانی می‌توانست بدهی خود را بپردازد اما ... | اتاق خبر
کد خبر: 323067
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۹:۰۱
تسنیم به نقل از رئیس کل بانک مرکزی رئیس کل بانک مرکزی درباره منافع نهاد متبوعش از بازپرداخت بدهی‌های بابک زنجانی نوشت: این بدهی‌ها مستقیما بدهی‌های نفتی است اما حتما بانک مرکزی هم از این موضوع منتفع می شود.

اتاق خبر - ولی‌الله سیف رئیس کل بانک مرکزی در خصوص تازه ترین اقدامات این بانک  برای تصفیه مطالبه وزارت نفت توسط بابک زنجانی متهم بزرگ نفتی اظهار داشت: بانک مرکزی در دوره بررسی این پرونده، همکاری کامل و جامع خصوصا از ابعاد تخصصی آن با مقام قضایی داشته و خوشبختانه با دقت به این پرونده رسیدگی شده است.

وی با بیان اینکه زنجانی در زمان‌هایی ادعاهایی داشته و بانک مرکزی هم برای دریافت طلب ها همراهی کرده است، افزود: متهم مایل به انجام نوع اقدامی که می‌خواست اجرا کند نبود، والا می‌توانست حتی در زمان تحریم این کار را انجام دهد. الآن هم شرایط مهیاست و اگر واقعا بخواهد منابع را بازگرداند و همّ این کار را داشته باشد، بانک مرکزی به سهولت زمینه‌اش را فراهم می‌کند و می‌تواند اجرا شود.

رئیس کل بانک مرکزی درباره منافع نهاد متبوعش از بازپرداخت بدهی‌های بابک زنجانی تصریح کرد: بانک مرکزی حتما از این موضوع منتفع می شود اما این بدهی ها مستقیما بدهی های نفتی است.

94110

نظرات
ADS
ADS
پربازدید